آقای حداد عادل! جوابگوی عملکرد نمایندگان مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان باشید

به گزارش مجله چایی، جنبش عدالت خواه دانشجویی طی نامه ای از رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان خواست تا در یک نشست دانشجویی جوابگوی عملکرد نمایندگان مورد حمایت این شورا در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باشد.

آقای حداد عادل! جوابگوی عملکرد نمایندگان مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان باشید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، جنبش عدالت خواه دانشجویی طی نامه ای از رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان خواست تا در یک نشست دانشجویی جوابگوی عملکرد نمایندگان مورد حمایت این شورا در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باشید.

متن نامه این نامه به توضیح زیر است:

جناب آقای غلامعلی حداد عادل

ریاست محترم شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی

متاسفانه در انتخابات های اخیر شاهد آن بوده ایم که سیاسیون و حامیان هر دو جناح انتخاباتی پس از پیروزی نامزد های مورد حمایتشان در انتخابات، حاضر نیستند مسئولیت حمایت های خودشان را برعهده بگیرند. در سالیان اخیر این رفتار در جناح مدعی اصلاحات بشدت مشاهده شده است و توسط جناح اصولگرایی همیشه مورد مذمت قرار گرفته.

حال، اما با پیروزی قاطع لیست شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در انتخابات مجلس یازدهم و بعد از گذشت نزدیک به شش ماه از شروع بکار دور یازدهم مجلس توقع می رود که جناح مدعی انقلابیگری سلک جناح رقیب خود را نقشه راه قرار ندهد و به واسطه حمایت تمام عیاری که از نامزد های شورای ائتلاف نموده است، در قبال عملکرد این نمایندگان جوابگو باشد؛ لذا جنبش عدالتخواه دانشجویی از حضرت عالی به عنوان رئیس شورای مذکور دعوت می نماید تا در نشستی رسانه ای به میزبانی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی حاضر شوید و به سوالات دانشجویان و اصحاب رسانه پیرامون عملکرد نمایندگان مورد حمایت تان پاسخ دهید.

رونوشت به:

حجت الله عبدالملکی

سید محمد مهدی میرباقری

علیرضا پناهیان

مسعود عالی

سید یاسر جبرائیلی

علی سرلک

محمد رضا عابدینی

حامد کاشانی

احسان بی آزار تهرانی

ناصر رفیعی

محمد مهدی ماندگاری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 769

به "آقای حداد عادل! جوابگوی عملکرد نمایندگان مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای حداد عادل! جوابگوی عملکرد نمایندگان مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید