ادعای کمک داور لیگ برتری: ممبینی به دنبال ریاست فدراسیون فوتبال است

به گزارش مجله چایی، کمک داور لیگ فزونی مدعی شد که رئیس کمیته داوران به دنبال رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال است.

ادعای کمک داور لیگ برتری: ممبینی به دنبال ریاست فدراسیون فوتبال است

به گزارش مجله چایی به نقل از فارس حمیدرضا کنعانی در مورد اتفاقات رخ داده در کلاس دانش افزایی نیم فصل داوران گفت: بنده 9 ساله در لیگ برتر کمک داور هستم ولی متاسفانه از ابتدای لیگ نوزدهم که راهنمایی ممبینی رئیس کمیته داوران شد شاهد تبعیض های زیادی در این کمیته بودیم. رئیس کمیته داوران خودش باید عدالت را اجرا کند. متاسفانه ایشان حتی جوابگوی داوران و کمک داوران به حد کافی نیستند.

وی اضافه نمود: من در تست آمادگی جسمانی ابتدای فصل کمک داوران مردود شدم و در تست مجددی که گرفته شد، توانستم این تست را به خوبی پشت سر بگذارم اما متاسفانه در نیم فصل اول لیگ برتر فقط در یک مسابقه از من به عنوان داور چهارم استفاده کرده است. اگر در نیم فصل اول حتی در یک مسابقه به بنده کمک داوری می داد و عملکرد خوبی نداشتم، ناراحت نمی شدم اما به کمک داور دیگری که همراه من در تست آمادگی جسمانی مجدد قبول شده بازی پخش مستقیم پرسپولیس و شهرداری ماهشهر را داد ولی به بنده هیچ قضاوتی داده نشد. در کمیته داوران باید عدالت اجرا شود.

این کمک داور شرح داد: در جریان برگزاری کلاس نیم فصل داوران لیگ فزونی نیز حمیدرضا افشون از داوران کهگیلویه و بویراحمد درخواست کرد که زمانی برای صحبت کردن به او داده شود اما این اتفاق رخ نداد و بعد هم ایشان رفت و جلوی داوران حرف هایش را گفت. وقتی قصد داشت برود سرجایش بنشیند، یک داور خوزستانی به نام پورخلف که برای اولین مرتبه در کلاس شرکت کرده بود با این داور سر به سر شد و گفت چرا اعتراض می کنی؟! من هم به این داور گفتم هر داوری حق دارد نظرات و حرف هایش را بیان کند. بعد پورخلف بحث قومیتی در داوری را مطرح نمود ولی من می گویم قوم فارس، لر و عرب و ترک نداریم همه هموطن هستیم و در کشور ایران زندگی می کنیم.

وی ادامه داد: به پورخلف گفتم نباید در مورد اصفهانیان وقتی در جلسه حاضر نیست، صحبت کند. این تمام ماجرای درگیری در کلاس داوری بود و بعد هم ما را از کلاس به بیرون راهنمایی کردند. برخی از داوران هم می ترسند نظرات واقعی خود را بیان کنند. می ترسند که به آنها داوری داده نشود.

کنعانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در اسفند ماه گفت: به نظرم راهنمایی ممبینی به دنبال رسیدن به پست ریاست فدراسیون فوتبال است و برای خود در هیات های مختلف فوتبال تبلیغ می کند. او می خواهد رئیس فدراسیون فوتبال شوداما باید عدالت در کمیته داوران اجرایی شود. مشکل اصلی داوران از زمانی شروع شد که گفتند رئیس کمیته داوران طبق اساسنامه باید عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم باشد. این سرشروع مسائل بیشتر برای داوری فوتبال مان بود.

  • 4 داور لیگ فزونی در آزمون آمادگی جسمانی مردود شدند
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 208

به "ادعای کمک داور لیگ برتری: ممبینی به دنبال ریاست فدراسیون فوتبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای کمک داور لیگ برتری: ممبینی به دنبال ریاست فدراسیون فوتبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید