اعلام آمادگی روسیه برای گفت وگو با آمریکا درباره سوریه

به گزارش مجله چایی، معاون وزیر خارجه روسیه بیان نمود که مسکو آماده گفت وگو با آمریکا درباره سوریه و جلوگیری از رخدادهای نظامی خطرناک است.

اعلام آمادگی روسیه برای گفت وگو با آمریکا درباره سوریه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه در یک نشست خبری اعلام نمود که مسکو برای بهبودی روابط خود با آمریکا برای جلوگیری از حوادث نظامی تاکید دارد.

ریابکوف اضافه کرد: ما در مورد جلوگیری از بروز هرگونه درگیری در سوریه، در گفت وگوهای فشرده و حرفه ای با آمریکا به وسیله کانال های نظامی قرار داریم و این تجربه خوبی است.

وی در مورد گفت وگو روسیه با آمریکا درباره سوریه گفت: اگر آمریکا تمایل خود برای گفت وگو با روسیه را ابراز کند، ما نیز آمادگی خود را اعلام می کنیم و گفت وگوی خود با آمریکا را گسترش خواهیم داد.

آمریکا و روسیه چند سال پیش به منظور جلوگیری از بروز هرگونه رویداد و حادثه در سوریه یک کانال ارتباطی مخصوصی را بین یکدیگر ایجاد کردند.

معاون وزیر امور خارجه روسیه در عین حال تاکید نمود که روسیه و آمریکا هیچ گونه دستور کار مثبتی در روابط دوجانبه ندارند و چشم اندازی برای تغییر این شرایط نمی بینند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 501

به "اعلام آمادگی روسیه برای گفت وگو با آمریکا درباره سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی روسیه برای گفت وگو با آمریکا درباره سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید