خروج حتی یک ریال اعتبار از استان پذیرفتنی نیست

به گزارش مجله چایی، خبرنگاران/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: خروج حتی یک ریال از اعتبارهای در نظر گرفته شده برای استان، قابل قبول و پذیرفته نیست.

خروج حتی یک ریال اعتبار از استان پذیرفتنی نیست

سرخط خبرها:

-مسئولان استان سمنان لحظه ای در خدمت رسانی

معاون عمرانی استاندار سمنان:

خروج حتی یک ریال اعتبار از استان، قابل قبول نیست

منوچهر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان 6 شهریور در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان با بیان اینکه اعتبار های استان در بندها و حوزه های مختلف، متعلق به مردم و سهم مردم است، گفت: یک ریال از اعتبارهای استان نباید به هر دلیلی از استان خارج شود و کوتاهی در جذب اعتبار به ویژه در بحث ستاد بازآفرینی شهری قابل قبول نبوده و با افراد خاطی به طور جد و قاطع برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: اعتبارات ویژه ستاد بازآفرینی شهری ظرفیت بسیار مطلوبی است که باید در راستای احیاء بافت فرسوده و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات در مناطق کم برخوردار شهر ها به کار گرفته شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان همچنین با بیان اینکه استان هایی در کشور وجود دارند که به صورت مطلوب از این ظرفیت بهره گرفتند، بر پیگیری شهرداری ها به منظور جذب حداکثری این اعتبارات تاکید کرد و گفت:متاسفانه چرخه انجام کار در خصوص جذب اعتبارات بازآفرینی شهری معیوب است و به دلیل برخی موارد غیرضرور دچار پیچیدگی و بروکراسی اداری شده است که نیاز است تا در راستای استفاده هرچه بهتر از این ظرفیت، این چرخه مورد اصلاح و بازنگری قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 631

به "خروج حتی یک ریال اعتبار از استان پذیرفتنی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج حتی یک ریال اعتبار از استان پذیرفتنی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید