رشد 51 درصدی تخلف حمل بار بیش از ظرفیت مجاز طی شش ماهه دوم سال 1398

به گزارش مجله چایی، معاون ایمنی، فنی و بهره برداری اداره کل راهداری استان سمنان از رشد 51 درصدی کشف و اعمال قانون تعداد تخلف حمل بار بیش از ظرفیت مجاز طی شش ماهه دوم سال 1398 اطلاع داد.

رشد 51 درصدی تخلف حمل بار بیش از ظرفیت مجاز طی شش ماهه دوم سال 1398

به گزارش خبرنگار از ، محسن لشکری معاون ایمنی، فنی و بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: حمل بار بیش از ظرفیت مجاز وسیله نقلیه، شبکه راه های کشور را که با صرف هزینه های زیاد ساخته شده اند دچار اضمحلال سریعتری می نماید.

او اضافه کرد: با همکاری پلیس راه استان طی شش ماهه دوم سال گذشته کشف تعداد تخلف اضافه تناژ و اعمال قانون بار رانندگان و شرکت های حمل و نقل متخلف، پنجاه و یک درصد رشد داشته است.

لشکری در ادامه با اشاره به اینکه کنترل و نظارت های میدانی محسوس و نامحسوس توسط تیم گشت های اداره کل با حضور نیرو های پلیس راه در مقاطع مختلف سال برای جلوگیری از تخلفات در این حوزه انجام می گیرد، ابراز داشت: طی این مدت میزان تناژ اضافه کشف شده 1140 تن بوده که نسبت به مدت مشابه 260 درصد رشد داشته است.

معاون ایمنی، فنی و بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در ادامه با اشاره به اینکه عمده جابجایی کالا در استان مربوط به محمولات معدنی می باشدبیان کرد: بر اساس آمار های موجود، بیشترین تخلفات گزارش شده در این مدت در محور آرادان - ایوانکی، دامغان - معلمان و گرمسار - قم بوده است.

3200 دستگاه انواع ناوگان باری در حوزه حمل و نقل جاده ای در استان فعال هستند که متوسط عمر این ناوگان 21 سال است.

انتهای پیغام / م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 391

به "رشد 51 درصدی تخلف حمل بار بیش از ظرفیت مجاز طی شش ماهه دوم سال 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 51 درصدی تخلف حمل بار بیش از ظرفیت مجاز طی شش ماهه دوم سال 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید