اعلام شرایط دورکاری ها در تهران

به گزارش مجله چایی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت:در حال حاضر استان تهران در شرایط نارنجی است و در هفته جاری 50 درصد از کارکنان در فعالیت های عادی و 70 درصد در فعالیت های ضروری باید در محل کار خود به صورت حضوری فعالیت کنند.

اعلام شرایط دورکاری ها در تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از باشگاه خبرنگاران اجتماعی ،غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به حضور 50 درصدی کارکنان عادی و 70 درصدی مشاغل ضروری اظهار کرد: طبق بخش نامه ای که ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان استخدامی کشور در رنگبندی شهر ها اعلام کرده اند باید به صورت هوشمند رغم بخورد.

وی ادامه داد:در حال حاضر استان تهران در شرایط نارنجی است و در هفته جاری 50 درصد از کارکنان در فعالیت های عادی و 70 درصد کارکنان در فعالیت های ضروری باید در محل کار خود به صورت حضوری فعالیت کنند.

عباس پاشا درباره فاصله گذاری و دورکاری در مراکز متعلق به سازمان تامین اجتماعی بیان نمود:در سازمان تامین اجتماعی فعالیت ها ضرور شناخته شده است. در بیمارستان های این سازمان حضور کارمندان باید به صورت صد درصدی باشد و در مراکز اداری این سازمان هم حضور حداقل 70 درصدی کارمندان باید انجام شود و حتی اگر دستگاه تشخیص دهد، 90 درصد باید حضور داشته باشند.

وی شرح داد:خدمات مردم نباید خدشه دار شود، این سازمان هم تمرکز خود را بر خدمات غیر حضوری بیشتر کرده که پیشرفت خوبی هم در این زمینه نداشته اند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1136

به "اعلام شرایط دورکاری ها در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرایط دورکاری ها در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید