مقالات گردشگری

افتتاح چند پروژه عمرانی بهداشت و درمان در کلیبر

خبرنگاران/آذربایجان شرقی با حضور معاون درمان وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان شهرستان کلیبر از چند پروژه عمرانی-درمانی شهری و روستایی این شهرستان بهره برداری شد.

7 مرداد 1399

اولین گروه از هموطنان ایرانی مقیم اسپانیا به کشور بازگشتند

اولین گروه از هموطنان ایرانی مقیم اسپانیا که در پی شیوع کرونا خواهان بازگشت به کشور بودند، وارد ایران شدند و گروه دوم نیز قرار است روز چهارشنبه با یک پرواز فوق العاده به کشور بازگردند.

13 تیر 1399

هشدار هواشناسی: رگبار باران 14 استان را فرا می گیرد

در هشدار سازمان هواشناسی آمده است که از بعد ازظهر امروز (13 اردیبهشت) این شرایط جوی در جنوب آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، البرز، تهران، شمال همدان، مرکزی، قم، شمال لرستان، شمال خراسان رضوی و شمال سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود و فردا (14 اردیبهشت) نیز...

9 تیر 1399

بازسازی بنای امام زاده سلطان سیدمحمد تحت نظارت میراث فرهنگی انجام نشده است

معاون میراث فرهنگی قزوین گفت: بنای امام زاده سلطان سیدمحمد در فهرست میراث ملی به ثبت نرسیده و اداره کل استان، نظارتی بر اجرای پروژه بازسازی آن ندارد.

5 تیر 1399

خبرنگاران جشنواره گلیم و بافته های داری در نمین برگزار می گردد

اردبیل - خبرنگاران - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نمین از برگزاری جشنواره گلیم و بافته های داری در این شهرستان در امسال اطلاع داد.

3 تیر 1399

گردشگران برای دیدن آفریقای جنوبی باید تا سال 2021 صبر نمایند ، کرونا در آفریقا اوج می گیرد؟

آفریقای جنوبی اظهار داشت که تا فوریه 2021 به روی گردشگران بین المللی باز نمی گردد و حتی گردشگری داخلی نیز تا دسامبر سال 2020 آغاز به کار نخواهد کرد.

31 خرداد 1399

سقوط پاراگلایدر جوان سیرجانی را به کام مرگ برد

سقوط یک دستگاه پاراگلایدر در ارتفاعات سایت پروازی سلطان پیرغیب سیرجان موجب جان باختن یک جوان شد.

31 خرداد 1399

نقش کرونا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

شیوع ویروس جدید کرونا در سطح دنیا و تبعات آن، بسیاری از معادلات سیاسی در کشورهای مختلف از جمله آمریکا را تحت تاثیر قرار داده است.

29 خرداد 1399

ویروس کرونا در چشم زن ایتالیایی باقی ماند ، ترشحات چشمی بیماران واگیردار است

نخستین مورد ثابت شده بیماری کووید-19 در ایتالیا مدت ها پس از پاک شدن ویروس های کرونا از بینی اش، میزان های قابل شناسایی ذرات واگیردار ویروسی را در چشمانش داشت.

26 خرداد 1399

درخواست مخالفان دولت آلمان برای برگزاری راهپیمایی

در پی شیوع بحران کرونا در این کشور اروپایی، دولت آنگلا مرکل محدودیت های گسترده از جمله برای سفر، حضور در اماکن عمومی و تجمعات وضع نموده است.

24 خرداد 1399

بنیاد مستضعفان به ساکنان جزایر خلیج فارس یاری هزینه معیشتی پرداخت می نماید

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: به تمامی خانوار های ساکن در جزایر هرمز، هنگام، لارک و همچنین مددجویان جزیره قشم مبلغ پنج میلیون ریال یاری هزینه معیشتی پرداخت می گردد.

22 خرداد 1399

استفاده از قاب عکس در دکوراسیون منزل: گالری تصاویر خود را برپا کنید

اجرای ایده های شخصی و سلایق هر فرد است که یک خانه معمولی را به مأمنی متفاوت تبدیل می نماید. مأمنی که روح زندگی در آن موج می زند. خط سیر زندگی و رودخانه احساس در راستا قاب عکس های خانوادگی و افرادی جاری است که به آن تعلق خاطر دارند. در این مطلب در خصوص استفاده...

16 خرداد 1399

هیات تجاری 70 نفره ایران به یونان می رود

خبرنگاران: دبیرکل شورای مشترک ایران و یونان از اعزام هیات تجاری 70 نفره به یونان ظرف 45 روز آینده اطلاع داد و گفت: این هیات تجاری در زمینه داروی انسانی فعالیت می نمایند و اعضای این هیات قرار است برای آنالیز زمینه های همکاری به این کشور سفر نمایند.

8 خرداد 1399

خبرنگاران ورود سامانه بارش های بهاری به لرستان

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: سامانه جدید بارش های بهاری اواسط هفته جاری وارد استان می گردد و تا هفته آینده در منطقه فعال است.

7 خرداد 1399

جاذبه های زیبای گردشگری و توریستی فرانسه

فرانسه از کشورهای پردرآمد دنیا است دارای باغ ها، کاخ ها و روستاهای فوق العاده زیبایی می باشد و نیز جزایری برای شناگران و جاهای دیدنی زیادی دارد.

5 خرداد 1399

نگران موج بازگشت شهروندان مشهد هستیم

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اکنون نگران موج بازگشت شهروندان مشهد هستیم و تنها راه کنترلی، پایش آنها و معرفی موارد مشکوک به مراکز درمانی است.

27 اردیبهشت 1399

راهنمای سفر به کشور تاجیکستان

تاجیکستان نام کشوری در آسیای میانه می باشد که گنجینه های غنی فرهنگی و تاریخی بسیاری را در خود جای داده است. کشور تاجیکستان در زمان هخامنشیان بخشی از سرزمین ایران بوده است و در سال 1917 به تصرف شوروی درآمد. اشتراکات فرهنگی بسیاری که میان ایران و تاجیکستان...

27 اردیبهشت 1399

معمای چشم ساهارا همچنان حل نشده باقی مانده است

چشم ساهارا پدیده ای شگفت انگیز در صحرای آفریقاست که به مدت هزاران سال از چشم بشر پنهان مانده بود. از آنجایی که مشاهده این پدیده زمین شناختی بزرگ الجثه و اسرار آمیز از روی زمین چندان امکان پذیر نبود، بشر تا به امروز قادر به کشف آن نبوده است.

26 اردیبهشت 1399

مقابله پدافند هوایی سوریه با یک پهپاد مهاجم

پدافند هوایی سوریه با پهپاد مهاجمی که به پایگاه حمیمیم نزدیک شده بود مقابله کرد.

23 اردیبهشت 1399

آنالیز صحت آرامگاه ذوالفقارخان کلهر در اسلام آباد غرب

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: صحت سندیت تاریخی آرامگاه ذوالفقارخان کلهر در این شهرستان در حال آنالیز است و نتیجه آن اعلام می گردد.

22 اردیبهشت 1399
تعداد: (98)