امکان سوخت گیری سهمیه ای در بعضی جایگاه ها فراهم شد

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران، جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اظهار کرد: یک اتفاق نرم افزاری و مشکل در سیستم سامانه سوخت در حوالی ظهر امروز رخ داد و بلافاصله مدیریت بحران در مجموعه پالایش و پخش شکل گرفت؛ همکاران ما در حوزه های فنی و مهندسی و پیمانکار وارد موضوع شدند، روش های مختلفی مورد ارزیابی نهاده شد و در نهایت قرار شد که مجاری عرضه را از حالت عرضه خارج و سوخت گیری به صورت دستی انجام گردد.

امکان سوخت گیری سهمیه ای در بعضی جایگاه ها فراهم شد

وی اضافه نمود: باتوجه به اینکه نیروها باید درتمام جایگاه ها توزیع شوند انجام این کار یک میزان زمانبر شد و در نهایت تا این لحظه نزدیک به 50 درصد جایگاه ها فعال شدند و به موازات این مساله در یکی از جایگاه ها ارتباط بین شرایط سامانه و نحوه سوخت گیری به وسیله سامانه را آنالیز کردیم در چند مرحله این تست انجام شد و در نتیجه اکنون در جایگاه 115 میدان فردوسی امکان سوخت گیری با کارت سوخت فراهم شده است.

به گفته وی در حال حاضر این امکان در پنج جایگاه دیگر در سراسر کشور به وجود آمد و عملا روش سوخت گیری با کارت سوخت نیز در این جایگاه ها فراهم شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا انتهای امشب تمامی جایگاه های سوخت فعال می شوند؟ گفت: نمی توان گفت که صد درصد جایگاه های سوخت تا امشب فعال می شوند؛ چراکه نیروها باید در کل کشور حتی ایستگاه های بین راهی حضور پیدا نمایند. درست است که کل فرایند در هر جایگاه پنج دقیقه بیشتر زمان نمی برد اما توزیع کارکنان در کل کشور کمی زمانبر است؛ با این حال از تمام ظرفیت پیمانکار استفاده شده است.

به گفته وی هدف این است که در کنار فعال شدن جایگاه ها فرایند سوخت گیری با کارت سوخت نیز نیز مهیا گردد و احتمال می دهیم تا اواسط فردا شرایط عادی گردد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1352

به "امکان سوخت گیری سهمیه ای در بعضی جایگاه ها فراهم شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "امکان سوخت گیری سهمیه ای در بعضی جایگاه ها فراهم شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان سوخت گیری سهمیه ای در بعضی جایگاه ها فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید