ترامپ بازهم خود را برنده انتخابات آمریکا اعلام کرد

به گزارش مجله چایی، دونالد ترامپ بار دیگر در پیام توئیتری مدعی شد او برنده انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا بوده است.

ترامپ بازهم خود را برنده انتخابات آمریکا اعلام کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که همچنان معتقد به تقلب گسترده در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکاست بار دیگر مدعی شد که در این انتخابات پیروز شده است.

او در تازه ترین توئیت خود نوشت: اگر 10 درصد از رای دهندگان از هانتر بایدن (پسر جو بایدن) اطلاع داشتند، رای خود را تغییر می دادند؛ اما به هر حال من برنده شدم!

ترامپ، هنوز شکست از جوبایدن رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر را نپذیرفته و بر تقلب در این انتخابات اصرار دارد. در همین حال، نظرسنجی مشترک شبکه تلویزیونی پی بی اِس، شبکه رادیویی اِن پی آر و مؤسسه تحقیقاتی ماریست نشان می دهد که 60 درصد از رأی دهندگان آمریکایی نمی خواهند شاهد بازگشت دونالد ترامپ در سال 2024 برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری باشند. فقط 32 درصد از آمریکایی ها معتقدند که ترامپ، باید در دوره بعدی نیز در انتخابات شرکت کند. بر اساس نتایج این نظرسنجی، 65 درصد می گویند که ترامپ باید شکست در انتخابات کنونی و پیروزی جوبایدن نامزد حزب دموکرات را بپذیرد. 61 درصد نیز باور دارند که نتیجه رسمی انتخابات، صحیح بوده و ادعای تقلب درست نیست.

دونالد ترامپ، وعده داده در صورت محرز شدن شکستش در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر، مجدداََ چهار سال دیگر برای شرکت در انتخابات باز گردد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روز سوم نوامبر برگزار گشت. برآورد های رسانه های آمریکا حاکی است جوبایدن، با کسب 306 رأی الکترال در این انتخابات پیروز شده و ترامپ 232 رأی الکترال به دست آورده است. تیم حقوقی دونالد ترامپ، ادعا هایی را درباره وقوع تخلفات گسترده در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده و شکایت هایی را در ایالت های مختلف تنظیم کرده است، اما این شکایت ها پذیرفته نشده اند. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 811

به "ترامپ بازهم خود را برنده انتخابات آمریکا اعلام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بازهم خود را برنده انتخابات آمریکا اعلام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید