مسی: مسئله ای با دراز کشیدن پشت خط دفاعی پاری سن ژرمن نداشتم، هرگز به این فکر نکرده ام که برترین بازیکن دنیا هستم

به گزارش مجله چایی، فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن که اخیراً هفتمین توپ طلایش را کسب کرد، می گوید؛ هرگز به این فکر نکرده که برترین بازیکن دنیا است.

مسی: مسئله ای با دراز کشیدن پشت خط دفاعی پاری سن ژرمن نداشتم، هرگز به این فکر نکرده ام که برترین بازیکن دنیا هستم

به گزارش خبرنگاران، لیونل مسی که دوشنبه هفته پیش در مراسمی در شهر پاریس که مجله فرانس فوتبال طبق روال هر سال ترتیب داده بود، به عنوان برترین فوتبالیست جهان در سال 2021 معرفی گردید و برای هفتمین بار توپ طلا را از آن خود کرد، گفت وگویی با این نشریه فرانسوی داشته که در زیر بخش هایی از آن را می خوانید.

در بدو ورود به پاری سن ژرمن، نیمار پیراهن شماره 10 خود را به تو پیشنهاد داد. چرا آن را رد کردی؟

نیمار شماره 10 تیم است. من در پاری سن ژرمن تازه وارد هستم و برای یاری کردن به این باشگاه آمده ام. این حرکتی شگفت انگیز از سوی نیمار بود و انتظارش را هم داشتم چون به خوبی او را می شناسم. ما در بارسلونا با هم وقت می گذارندیم و با هم دوست هستیم. به نظرم عادلانه تر بود که او شماره 10 را حفظ کند.

در جریان بازی با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا در ماه سپتامبر، هنگام ضربه ایستگاهی حریف پشت خط دفاعی تیم ات روی زمین دراز کشیدی. بعضی همان موقع گفتند که این کار برازنده مسی نیست ...

در آن لحظه، آن چیزی بود که ما به آن احتیاج داشتیم. ما برنده بازی تا آن لحظه (پیروزی 2 بر صفر تا دقیقه 1+90) بودیم و کسی نبود که این کار را بکند و چون من آنجا بودم، پشت خط دفاعی دراز کشیدم. صادقانه می گویم که مسئله ای با این موضوع نداشتم و همه ما باید مشارکت داشته باشیم تا به نتیجه برسیم.

نام تو اغلب در بین برترین بازیکنان تاریخ ذکر می گردد اما همواره از گفتن اینکه برترین بازیکن بوده ای، خودداری نموده ای. حالا با کسب هفت توپ طلا، آیا می گویی که برترین هستی؟

من هرگز چنین چیزی نگفته ام و هرگز هم به آن فکر ننموده ام یا حتی سعی ننموده ام به ایده گفتن چنین حرفی هم عادت کنم. برای من همین که می توانم در بین برترین های جهان به حساب بیایم، کفایت می نماید. این چیزی است که هرگز جرأت تصور یا رؤیای آن را نداشتم اما… (مکث می نماید) نمی دانم چگونه این را بدون تعبیرِ اشتباه بگویم... اینطور نیست که علاقه ای به آن نداشته باشم اما بیایید بگوییم که اهمیت زیادی برای همه اینها قائل نیستم. برترین بودن یا نبودن چیزی را برای من تغییر نمی دهد. من هرگز به نظر خودم، برترینم نبوده ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1404

به "مسی: مسئله ای با دراز کشیدن پشت خط دفاعی پاری سن ژرمن نداشتم، هرگز به این فکر نکرده ام که برترین بازیکن دنیا هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی: مسئله ای با دراز کشیدن پشت خط دفاعی پاری سن ژرمن نداشتم، هرگز به این فکر نکرده ام که برترین بازیکن دنیا هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید