پیشنهاد ترابوزان به چشمی در اختیار باشگاه استقلال

به گزارش مجله چایی، مدیر برنامه های روزبه چشمی گفت که پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه به این بازیکن را به مسئولان باشگاه استقلال واگذار نموده اند.

پیشنهاد ترابوزان به چشمی در اختیار باشگاه استقلال

مدیر برنامه های روزبه چشمی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی مجله چایی، در ارتباط با بحث پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه به روزبه چشمی گفت: چشمی در یکی دو سال اخیر با چند پیشنهاد خوب روبرو شده و اخیرا هم جدا از تیم ترابوزان اسپور، چند تیم دیگر هم خواستار جذب این بازیکن هستند. در بازی با شهر خودرو هم دو نماینده این باشگاه ترکیه ای به تهران آمدند تا بازی روزبه را ببینند. چشمی با استقلال قرارداد دارد و ما هم این پیشنهاد را به مسئولان باشگاه واگذار کردیم. فکر می کنم آقای منزوی هم در جریان این پیشنهادها قرار گرفته است.

کریمی با اشاره به دریافتی های کم چشمی و فرشید باقری در این فصل تاکید نمود: من در این زمینه هم گلایه دارم. بعضی عنوان می نمایند که بازیکنان استقلال سی درصد پول گرفته اند در حالی که اینطور نیست و میزان پرداختی ها متفاوت است. روزبه بابت این فصل 3.6 درصد پول گرفته و دریافتی باقری هم صفر درصد است، این در حالی است که باقری بابت فصل گذشته هم 20 تا 25 درصد طلب دارد. آیا این درست که چنین شرایطی برای بازیکنان ایجاد گردد؟ دریافتی روزبه و باقری در حد فاجعه است و ما انتظار داریم که باشگاه استقلال در این زمینه همکاری لازم را انجام دهد تا مسائل این دو بازیکن هم رفع گردد.

این مدیر برنامه گفت: بازیکنی مثل مرتضی آقاخان هم که مصدوم شده است، شرایط سختی دارد. این بازیکن از فصل گذشته 20 تا 30 درصد پول گرفته است و حتی به پیشنهاد خود آقاخان قرارداد این بازیکن که مصدوم شده بود نصف شد. آقاخان بابت سال جاری هم پولی نگرفته و بابت کارهای پزشکی اش حتی پول قرض می نماید. این شرایط اصلا جالب نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 91

به "پیشنهاد ترابوزان به چشمی در اختیار باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد ترابوزان به چشمی در اختیار باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید