آسمان بارانی 10 استان، ادامه آلودگی هوای شهرهای صنعتی

به گزارش مجله چایی، رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور از بارش پراکنده و گاهی رعد و برق طی 24 ساعت آینده در بعضی نقاط و ادامه آلودگی هوا تا روز چهارشنبه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت کشور اطلاع داد.

آسمان بارانی 10 استان، ادامه آلودگی هوای شهرهای صنعتی

صادق ضیاییان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی طی 24 ساعت آینده در گیلان، شمال آذربایجان های شرقی و غربی، بعضی نقاط خوزستان، چهار و محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب لرستان، شمال فارس، جنوب غرب اصفهان، شنبه در شمال کرمان، کهگیلویه و بویر احمد و شمال فارس بارش پراکنده گاهی رعد و برق پیش بینی می گردد.

وی با بیان اینکه یکشنبه در اغلب منطقه ها کشور آسمان صاف و جوی آرام خواهیم داشت، درباره شرایط بارش ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه ادامه داد: روزهای دوشنبه و سه شنبه شرایط برای رگبار و رعدو برق و وزش باد شدید موقت در کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان مهیا است.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا بعلاوه این را هم گفت که به علت پایداری جو در اغلب منطقه ها کشور، افزایش غلظت آلاینده ها جوی و آلودگی هوا تا روز چهارشنبه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، خلیج فارس شنبه و یکشنبه مواج است.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (6آذر ماه) قسمتی ابری و غبار محلی در اواسط روز وزش باد و اوایل شب نیمه ابری با حداقل دمای 7 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (7 آذرماه) نیمه ابری به تدریج غبار محلی و هوا ناسالم برای گروه های حساس با حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 15 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

ضیاییان در خاتمه گفت: طی امروز (5 آذر ماه) بندر عباس با دمای 31 درجه سانتیگراد و فردا (6 آذرماه) بندرعباس و اهواز با دمای 29 درجه سانتیگراد گرم ترین و طی امروز (5 آذر ماه) اردبیل با دمای 9 درجه سانتیگراد و فردا (6 آذرماه) همدان و اراک با دمای 12 درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1356

به "آسمان بارانی 10 استان، ادامه آلودگی هوای شهرهای صنعتی" امتیاز دهید

1 کاربر به "آسمان بارانی 10 استان، ادامه آلودگی هوای شهرهای صنعتی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسمان بارانی 10 استان، ادامه آلودگی هوای شهرهای صنعتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید