اخبار صنعت

بهره برداری از فاز اول کارخانه آهک هیدراته اهر تا نیمه دوم آبان

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از بهره برداری فاز اول کارخانه آهک هیدراته شهرستان اهر تا نیمه دوم آبان ماه سال جاری اطلاع داد.

10 آبان 1399

جذب 8 هزار دانشجوی ترم تابستان با عملکرد پیروز آموزش مجازی در واحد کرج

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج از افزایش چشمگیر آمار ثبت نام کنندگان ترم تابستان 99-98 این دانشگاه درپی عملکرد پیروز آموزش مجازی اطلاع داد.

9 آبان 1399

خبرنگاران گلخانه های کردستان 547 میلیارد ریال تسهیلات گرفتند

سنندج - خبرنگاران - رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 15 گلخانه این استان در امسال 547 میلیارد و 80 میلیون ریال تسهیلات برای توسعه فعالیت های شان دریافت کردند.

8 آبان 1399

کاهش قیمت ها در بازار خودرو شروع شد

به گزارش خبرنگاران، سعید موتمنی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد:راستا قیمتی خودروها در بازار تغییر نموده و پس از آن افزایش قیمت های ناگهانی طی دو هفته اخیر، شیب قیمت ها نزولی شده است. در حال حاضر بازار خودرو با فرایند نزولی قیمت ها را شروع نموده است. علت...

6 آبان 1399

بوستر موشک تازه پرتاب شده چین در نزدیکی یک مدرسه سقوط کرد

در حالی که ماهواره گائوفن 02-11 (Gaofen-11-02) چین در روز دوشنبه، پرتاب موفقی داشت، اما ویدیوها نشان می دهد که بوستر مرحله اول موشک پرتابگر آن، هنگام بازگشت به زمین در نزدیکی یک مدرسه سقوط نموده است.

5 آبان 1399

خبرنگاران هشت بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی تاکستان تخریب شد

قزوین - خبرنگاران - هشت بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان تاکستان با حضور نمایندگان دادستانی و نیروی انتظامی تخریب شد.

29 مهر 1399

خبرنگاران لوکاشنکو: در صورت تحریم مسیرهای ترانزیت کالا به اروپا را می بندیم

تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری بلاروس تهدید کرد؛ در صورتی که اتحادیه اروپا این کشور را تحریم کند، مینسک مسیرهای ترانزیت کالا را مسدود خواهد نمود.

27 مهر 1399

خبرنگاران افزایش 400 درصدی قیمت کود موجب کاهش فراوری گندم می گردد

تبریز - خبرنگاران - رییس بنیاد ملی گندم کاران ایران با اشاره به اینکه اصلی ترین نهاده اثرگذار در میزان فراوری گندم تغذیه و کود است، گفت: سال جاری قیمت کود اوره و فسفات نسبت به پارسال 400 درصد افزایش یافت و پیغام آن به کشاورز این است که کشت و فراوری نکن . ...

26 مهر 1399

خبرنگاران 14 تعاونی جدید در لرستان افتتاح می شود

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 14 تعاونی جدید با حجم سرمایه گذاری 19 میلیارد و 360 میلیون تومان در استان تشکیل شده که همزمان با هفته تعاون به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رییس جمهوری افتتاح می شود.

23 مهر 1399

خبرنگاران کارشناس فوتبال: مدیرعامل جدید ثبات را به باشگاه سپاهان بر می گرداند

اصفهان- خبرنگاران - یک کارشناس فوتبال گفت: حضور دوباره محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، ثبات را به این باشگاه برمی گرداند.

23 مهر 1399

صف نشینی عرضه های اولیه در تالار شیشه ای

خبرنگاران : اولین گزینه محتمل عرضه های اولیه برای هفته اول شهریورماه نماد غکورش است.صندوق دارا دوم نیز قرار است در روز چهارشنبه پذیرش آن انجام گردد که حداکثر به 5 میلیون تومان نقدینگی احتیاج دارد.

18 مهر 1399

بزرگ ترین اکتشاف گاز طبیعی تاریخ ترکیه در دریای سیاه رقم خورد

رئیس جمهور ترکیه خاطرنشان کرد این کشور بزرگ ترین ذخیره گاز طبیعی تاریخش را در دریای سیاه را کشف کرده است و به زودی آن را مورد استحصال قرار خواهد داد.

15 مهر 1399

نامه قوای مقننه و قضائیه به رهبر انقلاب در مخالفت با تصمیم دولت درباره فروش اوراق سلف نفتی

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: قوای مقننه و قضائیه در نامه ای به رهبر معظم انقلاب ضمن اعلام مخالفت خود با تصمیم دولت مبنی بر فروش اوراق سلف نفتی در بورس عنوان کردند که این تصمیم مغایر با تصمیم متخذه در شورای مالی سران سه قوه است.

12 مهر 1399

پرداخت 3500 تومانی پول سهام عدالت! ، علت واریزی های خرد چیست؟

به گزارش خبرنگاران، برخی از سهامداران سهام عدالت که درخواست فروش سهام خود را داده اند از فرایند واریز پول سهام خود ناراضی هستند و می گویند که مبالغی کمتر از 100 هزار تومان برایشان واریز می شود، اظهارات برخی از مخاطبان را در ادامه می خوانید.

10 مهر 1399

بانک بازرگانی؛ نخستین بانک خصوصی ایران

بانک بازرگانی فعالیت خود را در محل سابق شعبه بازار بانک شاهی در خیابان بوذرجمهری آغاز کرد. اما با توسعه فعالیت ها و اقبال مردم به خدمات آن، ساختمان بانک شاهی در میدان توپخانه را به قیمت 5/ 3 میلیون تومان خریداری و در آن مستقر شد.

8 مهر 1399

اعتراضات لبنان به خشونت کشیده شد، کوشش معترضان برای ورود به وزارت خارجه

تظاهرکنندگان که شعارهایی علیه دولت لبنان سر می دادند، خواهان محاکمه مقصران انفجار اخیر در بیروت شدند که نزدیک به 200 نفر را به کام مرگ کشاند.

7 مهر 1399

رونق صادرات خدمات فنی و مهندسی، نیازمند همراهی دیپلماسی است

بیست، بیست وپنج و سی میلیارد دلار، پتانسیل صادرات خدمات فنی و مهندسی از ایران به کشورهای دیگر وجود دارد؛ این عددهای متفاوت از زبان فعالان و تحلیلگران این حوزه به رسانه ها گفته شده است. صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور از سال 1373 شروع شد و در سال های شروع،...

2 مهر 1399

تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد

تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی سال 1400-1399 دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد که بر اساس آن دانشجویان فرصت دارند از 18 تا 24 بهمن نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

1 مهر 1399

اقدام جدید شبه نظامیان کُرد و تروریست های آمریکایی برای غارت نفت سوریه

یکی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکا گفت که فرمانده شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه با یک شرکت نفتی آمریکایی، قرارداد بسته است.

1 مهر 1399

تشریح آخرین شرایط زننده گل نساجی به استقلال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، دکتر مصطفی اکبری پزشک تیم نساجی جزئیات مصدومیت سیدمحمد میری زننده گل بازی نساجی در برابر استقلال را تشریح کرد.

25 شهریور 1399
تعداد: (112)