شروع مذاکرات بین بایرن مونیخ با آرسن ونگر

به گزارش مجله چایی، همچنین سرمربی باتجربه فرانسوی به مدیران بایرن مونیخ اعلام نموده هانس فلیک، سرمربی موقت و فعلی بایرن مونیخ نیز از این تیم جدا نخواهد شد و در کادر فنی وی جای خواهد داشت.

شروع مذاکرات بین بایرن مونیخ با آرسن ونگر

به نظر می رسد آرسن ونگر تبدیل به گزینه اصلی بایرن مونیخ برای راهنمایی این تیم شده است.

به گزارش ورزش سه، بایرن مونیخ در ابتدای هفته تصمیم به اتمام همکاری با نیکو کوواچ، سرمربی جوان و کروات خود گرفت و از آن زمان نام های زیادی به عنوان گزینه های راهنمایی این تیم مطرح شده اند که در بین آنها اسم آرسن ونگر، سرمربی سابق و فرانسوی آرسنال به چشم می خورد. خود آرسن ونگر نیز اخیرا ابراز تمایل نموده بود راهنمایی بایرن را بر عهده گیرد.

اما نشریه بیلد امشب و در جدیدترین گزارش خود از وضعیت نیمکت بایرن مونیخ مدعی شد مذاکرات بین بایرن و آرسن ونگر شروع شده و طرفین در حال رایزنی در خصوص شرایط شروع همکاری هستند. قرار است یک جلسه شخصی بعد از بازی بایرن مونیخ مقابل دورتموند در روز شنبه برگزار گردد تا در خصوص زمان و دوره قرارداد صحبت گردد. باشگاه آلمانی به دنبال یک راه چاره کوتاه مدت تا تابستان بعدی و در آن مقطع استخدام یک سرمربی جوان است که آرسن ونگر مسئله ای با پذیرش این شرایط ندارد.

همچنین سرمربی باتجربه فرانسوی به مدیران بایرن مونیخ اعلام نموده هانس فلیک، سرمربی موقت و فعلی بایرن مونیخ نیز از این تیم جدا نخواهد شد و در کادر فنی وی جای خواهد داشت. بدین ترتیب به نظر می رسد در حال حاضر آرسن ونگر مهم ترین گزینه راهنمایی باواریایی ها باشد و احتمالا اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او طی دو هفته آینده به عنوان سرمربی جدید بایرن مونیخ معرفی خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 21

به "شروع مذاکرات بین بایرن مونیخ با آرسن ونگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مذاکرات بین بایرن مونیخ با آرسن ونگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید