السنر: از سامان قدوس انتظار بیشتری دارم

به گزارش مجله چایی، سرمربی اسلوونیایی تیم آمیا از عملکرد سامان قدوس در بازی های تدارکاتی پیش فصل لیگ دسته دوم فرانسه انتقاد کرد.

السنر: از سامان قدوس انتظار بیشتری دارم

به گزارش مجله چایی و به نقل از le11amienois فرانسه، سامان قدوس، ژوآن اوترو و و چادراک آکولو در بازی تدارکاتی اخیر برابر چامبلی هیچ کار خاصی انجام ندادند.

لوکا السنر به دنبال عدم گلزنی تیم آمیا در 2 بازی اخیر تدارکاتی گفت: من از بازیکنانی همانند سامان قدوس انتظار بیشتری دارم. قدوس، اوترو و آکولو بازیکنانی هستند که باید شرایط بازی را تغییر دهند. من از آنها انتظار بیشتری دارم و این خواسته بسیار روشنی است.

سرمربی تیم آمیا در ادامه گفت: نمی خواهم همه بارِ تیم را روی دوش آنها بگذارم. البته نحوه بازی دفاعی شان را پسندیدم. با این وجود زمانی که صاحب توپ می شویم قدوس و چادراک باید شرایطی را ایجاد کنند که ما با هیجان از روی نیمکت بلند شویم. آنها هنوز پیروز به چنین کاری در بازی های تدارکاتی اخیر نشدند.ما روی این مشکل و خلق فرصت ها تا زمان آغاز فصل جدید کار خواهیم کرد.

تیم آمیا فصل آینده در لیگ دسته دوم فرانسه بازی خواهد کرد. بسیاری از بازیکنان کلیدی آمیا از جمله موسی کوناته، سرجیو گویراسی و استیون مندز با توجه به سقوط این تیم از لوشامپیونه جدا شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 597

به "السنر: از سامان قدوس انتظار بیشتری دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السنر: از سامان قدوس انتظار بیشتری دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید