الهامی: 80 درصد تیم خود را حفظ کردیم

به گزارش مجله چایی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید این تیم ثبات خوبی داشتیم و کسانی که جذب شدند، بازیکنان بزرگی هستند.

الهامی: 80 درصد تیم خود را حفظ کردیم

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فجر شهید سپاسی شیراز اظهار کرد: خوشحالیم که لیگ برتر شروع می شود. قبل از هر چیز به تیم فجر سپاسی تبریک می گویم که از منطقه فارس در لیگ برتر حضور دارد. این تیم چند سالی به نا حق در لیگ برتر حاضر نبودند.

وی اضافه نمود: فردا بازی سختی برای هر دو تیم است. تیم ها ناشناخته تر هستند و از طرفی فجرسپاسی فصل قبل در لیگ برتر نبود. با توجه به این که هفته اول است، همه تیم ها به این امید دارند که روز اول استارت خوبی بزنند. ما نسبت به فصل قبل 80 درصد تیم را حفظ کردیم و امیدوارم فردا بازی خوبی را ببینیم و بازی با کیفیت ارائه بدهیم و به خواسته های خودمان برسیم.

او درباره نقل وانتقالات نساجی هم گفت: ما جز تیم هایی هستیم که ثبات خوبی داشتیم و کسانی که جذب شدند، بازیکنان بزرگی هستند و تیم باکیفیتی داریم و جز تیم هایی خواهیم بود که هواداران راضی باشند. قطعا دو و یا سه سهمیه در لیست جا داریم اما فکر می کنم تیم کاملی داریم. در هفته اول کسی فکر نمی کند حریف تیم ساده است و همیشه بازی های اول سخت است. فجر بسیار تیم گردن کلفتی است و ما در پی این هستیم به آن چیزی که می خواهیم برسیم.

او درباره بازی تیمش در ورزشگاه شهدای ساری هم گفت: نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم اما اگر بخواهم درباره ورزشگاه وطنی صحبت کنم، پر از غم است. خانه ما ورزشگاه وطنی است و ناراحتم که در ورزشگاه خودمان نمی توانیم بازی کنیم.

به گزارش خبرنگاران، نساجی روز سه شنبه ساعت 16 در ورزشگاه شهدای ساری میزبان فجرسپاسی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1302

به "الهامی: 80 درصد تیم خود را حفظ کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: 80 درصد تیم خود را حفظ کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید