اهدای لگوی 4 هزار تکه ای استادیوم اولدترافورد برای سرگرم کردن سرالکس فرگوسن در قرنطینه!

به گزارش مجله چایی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد به سرمربی اسطوره ای پیشین این تیم هدیه ای خاص داده اند.

اهدای لگوی 4 هزار تکه ای استادیوم اولدترافورد برای سرگرم کردن سرالکس فرگوسن در قرنطینه!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه سان، باشگاه منچستریونایتد لگویی 3 هزار و 898 تکه ای از ماکت استادیوم اولدترافورد را برای سرالکس فرگوسن ارسال نموده تا او را در روزهای قرنطینه سرگرم کند.

اسطوره اسکاتلندی 78 ساله شیاطین سرخ پس از دیدن مدل این ماکت در اینترنتی با باشگاه تماس گرفت و تمایل خود را برای داشتن یک نمونه از این ماکت ابراز کرد و خیلی طول نکشید که آنها نیز خواسته اش را برآورده کردند.

سر هم کردن این ماکت در شرایط عادی و به صورت پیوسته چیزی در حدود 7 ساعت و نیم زمان می برد و به این ترتیب فرگی می تواند برای مدتی اوقات فراغت خود را با ماکت استادیومی که 27 سال در آن کار کرد و افتخارات زیادی را رقم زد، سرگرم باشد.

در این ماکت که 250 پوند قیمت دارد، سعی شده که تمام جزئیات مشابه استادیوم خانگی شیاطین سرخ رعایت گردد از جمله سکوی سرالکس فرگوسن که به پاس خدمات این مرد اسکاتلند به نام او نامگذاری شد.

با وجود چالش برانگیز بودن سرهم بندی این ماکت جزو مدل های محبوب ساخت شرکت لگو است که برای گروه سنی 16 سال به بالا مناسب توصیف شده است. با این حال فرگوسن جذب این مدل شده و به نظر می رسد وسیله خوبی هم برای سرگرمی خودش در روزهای خانه نشینی که از ماه مارس شروع شده، پیدا نموده است.

آلبرت مورگان، رفیق قدیمی و جامه دار پیشین باشگاه منچستریونایتد در باره شرایط این مرد اسکاتلندی گفت: فرگوسن در شرایط خوبی قرار گرفته است و هر روز تمریناتش را انجام می دهد. او با تردمیل و یکسری تجهیزات دیگر تمرین می نماید، پس حالش خوب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 475

به "اهدای لگوی 4 هزار تکه ای استادیوم اولدترافورد برای سرگرم کردن سرالکس فرگوسن در قرنطینه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای لگوی 4 هزار تکه ای استادیوم اولدترافورد برای سرگرم کردن سرالکس فرگوسن در قرنطینه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید