برترین بازیکن دنیا به سیم آخر زد! ، اقدام عجیب پس از خداحافظی جنجالی!

به گزارش مجله چایی، ستاره فرانسوی رئال مادرید ارتباطش را با همه بازیکنان تیم ملی فوتبال فرانسه به استثنای 4 بازیکن قطع کرد.

برترین بازیکن دنیا به سیم آخر زد! ، اقدام عجیب پس از خداحافظی جنجالی!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، کریم بنزما امید زیادی داشت که در جام جهانی 2022 به میدان رود.

بنزما دو روز قبل از شروع جام جهانی مصدوم شد و به همین دلیل دیدیه دشان نام او را از لیست تیم خط زد اما جالب این که دشان هیچ بازیکنی را جایگزین این بازیکن باتجربه نکرد تا احتمال بازگشت او به اردوی تیم وجود داشته باشد.

بنزما در دو بازی پایانی فرانسه به شرایط بازی رسید و حدس های درباره بازگشت او به اردو زیاد بود اما دشان چنین تصمیمی نگرفت و اجازه نداد که بنزما به اردوی تیم برگردد و همین باعث خشم و ناراحتی او شد و در نهایت هم تصمیم گرفت که از بازی های ملی خداحافظی کند و این درحالی بود که بنزما در اوج دوران فوتبال خود به سر می برد.

طبق اعلام روزنامه مارکا، بنزما همه بازیکنان تیم ملی فوتبال فرانسه به استثنای ام باپه، رافائل واران، کاماوینگا و مارکوس تورام را در اینستاگرام آنفالو کرد تا خشم خود را از این تیم نشان دهد.

مارکا نوشت که بنزما حتی کاماوینگا را هم آنفالو نموده بود که دوباره تصمیم گرفت او را اضافه کند.

گزارش ها حاکی از این است که در اردوی تیم ملی فوتبال فرانسه به خاطر بازگشت بنزما دو دستگی به وجود آمد تا جایی که چند بازیکن سرشناس تیم مخالفت صریح خود را با بازگشت بنزما اعلام نموده بودند و به همین دلیل هم دشان در نهایت تصمیم گرفت که بنزما را به اردو برنگرداند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 دی 1401 بروزرسانی: 9 دی 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1634

به "برترین بازیکن دنیا به سیم آخر زد! ، اقدام عجیب پس از خداحافظی جنجالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین بازیکن دنیا به سیم آخر زد! ، اقدام عجیب پس از خداحافظی جنجالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید