داورزنی: دوست داشتیم لیگ والیبال 14 تیمی آغاز شود، 3 گزینه نهایی برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب می کنیم

به گزارش مجله چایی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: والیبال در دنیا متوقف نشده و ما هم نمی توانیم متوقف شویم. باید فعالیت داشته باشیم و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از این مرحله عبور کنیم.

داورزنی: دوست داشتیم لیگ والیبال 14 تیمی آغاز شود، 3 گزینه نهایی برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب می کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال درباره آغاز مسابقات لیگ برتر والیبال بیان نمود: فدراسیون تمایل داشت مسابقات با حضور 14 تیم برگزار شود، اما به دلیل درخواست های زیادی که داشتیم لیگ را با 15 تیم آغاز کردیم.

او اضافه کرد: البته برخی از اهالی والیبال انتظار داشتند که این مسابقات را در دو گروه برگزار کنیم، اما فدراسیون تصمیم گرفت که مسابقات در یک گروه برگزار شود.

رئیس فدراسیون والیبال اعلام کرد: والیبال در دنیا متوقف نشده و ما هم نمی توانیم متوقف شویم. باید فعالیت داشته باشیم و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از این مرحله عبور کنیم.

داورزنی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: درصدد هستیم یک مربی درجه اول دنیا را انتخاب کنیم و مذاکراتی هم اجرا شده است.

وی در پایان گفت: از بین 15 تا 16 گزینه ای که مد نظر داشتیم 5 نفر را انتخاب کردیم که با آن ها مذاکره اجرا شده است. در پایان این مرحله از مذاکرات سه نفر را انتخاب خواهیم کرد تا بتوانیم در جلسه دیگری شرایط را بررسی و انتخاب نهایی را از بین این سه گزینه داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 662

به "داورزنی: دوست داشتیم لیگ والیبال 14 تیمی آغاز شود، 3 گزینه نهایی برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: دوست داشتیم لیگ والیبال 14 تیمی آغاز شود، 3 گزینه نهایی برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید