درویش: نتایج جای دیگری رقم می خورد!، مثل اینکه نتایج ما قرار است با اشتباهات داوری تعیین گردد

به گزارش مجله چایی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توقف تیم فوتبال این باشگاه در مصاف با طرفدار را به اشتباهات داوری ربط داد.

درویش: نتایج جای دیگری رقم می خورد!، مثل اینکه نتایج ما قرار است با اشتباهات داوری تعیین گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، رضا درویش پس از تساوی بدون گل تیم پرسپولیس مقابل طرفدار گفت: روزهایی بود که ما کشورهای عربی را تقبیح می کردیم که اینها ضدفوتبال بازی می نمایند، ولی شما از دقیقه یک دیدید که به بهانه های مختلف بازی را متوقف می کردند، اما سه دقیقه بیشتر وقت اضافه گرفته نشد. هر بیننده عادلی این وقت را مقدار بگیرد. آیا دو برابر این وقت، وقت تلف شده داشت یا خیر؟! متأسفانه بناست تصمیم گیری جای دیگری باشد. ما فکر کردیم نتیجه در زمین معین می گردد، ولی امروز می بینیم اینطور نیست و نتیجه جای دیگر رقم می خورد. فقط یک بار همین وقت نیمه اول را بگیرند و اگر بیشتر از سه دقیقه نبود، هیچ وقت دیگر کسی از پرسپولیس مصاحبه نمی کند.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس همچنان به قهرمانی امیدوار خواهد بود یا خیر، گفت: ما تا روز آخر امیدواریم ولی به شرطی که در زمین فوتبال تصمیم گیری گردد، یعنی بازیکنان نتایج را معین نمایند. وقتی هر دو سه دقیقه بازیکن تیم حریف خودش را زمین می زند، چه کار می گردد کرد؟! گاهی اوقات روی بازیکن تیم ما خطا شد، ولی بازیکن حریف زمین می خورد یا توپ در زمین ما بود و بازیکن آنها در نیمه خودشان زمین می خورد!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که آیا همچنان حمایت ها از گل محمدی ادامه خواهد داشت؟، توضیح داد: چرا نباید حمایت کنیم؟ وقتی یک مربی برترین مربی ایران و آسیاست مگر می گردد از او حمایت نکنیم؟

درویش در خصوص ناراحتی طرفداران پرسپولیس از داوری نیز شرح داد: اشتباه داوری یک بار باشد می گوییم اشتباه است، دو بار باشد می گوییم اشتباه است، اما مثل اینکه اساس این است که نتایج ما با اشتباه داوری رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1525

به "درویش: نتایج جای دیگری رقم می خورد!، مثل اینکه نتایج ما قرار است با اشتباهات داوری تعیین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درویش: نتایج جای دیگری رقم می خورد!، مثل اینکه نتایج ما قرار است با اشتباهات داوری تعیین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید