قربانی: نیروهای مسلح نامه بدهد از کشتی گیران خارجی استفاده نمی کنیم، حاشیه ها بیشتر از باخت ها آزارمان داد

به گزارش مجله چایی، سرمربی تیم کشتی رعد پدافند ستارگان ساری گفت: مجوز ما از سوی تربیت بدنی نیروها است و اگر حالا نامه ای با این مضمون از سوی این نهاد بیاید، در مبارزه بعدی مان با توس از کشتی گیر خارجی استفاده نخواهیم کرد.

قربانی: نیروهای مسلح نامه بدهد از کشتی گیران خارجی استفاده نمی کنیم، حاشیه ها بیشتر از باخت ها آزارمان داد

مرتضی قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله چایی در مورد حاشیه هایی که در مورد استفاده این تیم به عنوان تیمی نظامی، از کشتی گیر خارجی ایجاد شده، گفت: اول اینکه نامه نیروهای مسلح نباید رسانه ای می شد. بعد هم من تفاهم نامه امضا شده ای با مجموعه رعد پدافند دارم که ما منعی برای استفاده از کشتی گیر خارجی نداریم.

وی تاکید نمود: ما سال گذشته نیز با عنوان پاس ستارگان ساری در مسابقات شرکت کردیم و تیمی نظامی بودیم، که هم دو کشتی گیر خارجی (رشید سعدالله یف و ماگمادوف) را در اختیار داشتیم و هم از کشتی گیران سرباز مثل یدالله محبی و امیر محمدی استفاده کردیم، آن موقع هیچ مسئله ای هم پیش نیامد. سال جاری نیز در این خصوص تفاهم نامه ای با رعد پدافند به امضا رساندیم اما نمی دانم چرا اینقدر روی موضوع بحث ایجاد شد. البته سال جاری ما نتیجه خوبی هم نگرفتیم اما حاشیه ها بیشتر از این برد و باخت ها آزارمان داد. به جای اینکه به بحث کشتی پرداخته گردد، حواشی بر متن غلبه داشت و این ما را به شدت دلسرد نموده است. آنقدر از این فشار خسته شده ایم که دیگر توانی در خود برای ادامه حضور در لیگ سال های آینده نمی بینیم.

قربانی در مورد اینکه گفته شده در صورت اعلام نیروهای مسلح، نتیجه مبارزه کشتی گیران خارجی رعد پدافند شکست تلقی خواهد شد، اظهار داشت: این نامه روز 16 آبان از سوی تربیت بدنی ارتش آمده، درحالیکه نامه ای ملاک عمل باید باشد که از سوی تربیت بدنی نیروهای مسلح باشد که تا این لحظه چنین نامه ای وجود ندارد. مجوز ما از سوی تربیت بدنی نیروها است و اگر حالا نامه ای با این مضمون بیاید، در مبارزه بعدی مان با توس از کشتی گیر خارجی استفاده نخواهیم کرد. هر زمان چنین نامه ای بیاید، این موضوع اجرایی می گردد، به همین دلیل تغییر نتیجه ای نباید صورت بگیرد.

سرمربی و مدیر تیم رعد پدافند ستارگان ساری در مورد شکست های اخیر این تیم در لیگ برتر گفت: متاسفانه 4 کشتی گیر ما آسیب دیده بودند. عموزاد، سرگو و برادران محبی، که ما از دو نفر اول توانستیم در یک کشتی استفاده کنیم اما از برادران محبی اصلا نتوانستیم بهره ببریم و این برای تیم ما کمرشکن بود. خصوصا اینکه طبق برنامه، سه مبارزه در 24 ساعت باید برگزار می کردیم. اگر مسابقات تا این حد فشرده نمی شد و رقابت ها متمرکز نبود، هم تیم ریکاوری شده بود و هم اینکه کشتی گیران مان درمان می شدند، اما به هرحال در سال المپیک می دانیم که اولویت برنامه های تیم ملی است و به این فشردگی رقابت های لیگ برتر تن دادیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 26

به "قربانی: نیروهای مسلح نامه بدهد از کشتی گیران خارجی استفاده نمی کنیم، حاشیه ها بیشتر از باخت ها آزارمان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: نیروهای مسلح نامه بدهد از کشتی گیران خارجی استفاده نمی کنیم، حاشیه ها بیشتر از باخت ها آزارمان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید