مانورهای مشترک میگ-31 و بمب افکن سوخو-24 در روسیه

به گزارش مجله چایی، خلبانان جنگنده های میگ-31 و بمب افکن های سوخو-24 در جریان مانورهای تمرینی مشترکی در منطقه مورمانسک روسیه، مهارت های پروازی خود را در شرایط سخت آب و هوایی به نمایش گذاشتند.

مانورهای مشترک میگ-31 و بمب افکن سوخو-24 در روسیه

به گزارش گروه بین الملل مجله چایی به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی شبکه تلویزیون ازوزدا روسیه، خلبانان جنگنده های میگ-31 و بمب افکن های سوخو-24 روز شنبه مانورهای تمرینی مشترکی را در منطقه مورمانسک (در شمال غربی روسیه) و در شرایط سخت آب و هوایی انجام دادند.

خلبانان این هواپیماها در جریان این تمرینات اقدامات پیچیده و ایروبیکی را انجام داده و همچنین رهگیری اهداف در حال پرواز با سرعت بالا را به نمایش گذاشتند.

خلبانان این هواپیماها بلافاصله پس از انجام بازرسی های لازم قبل از پرواز، ماشین های پرنده خود را وارد باند فرودگاه نموده و در شرایط سخت آب و هوایی و با وجود ریزش برف، مه غلیظ و قدرت دید بسیار کم به هوا برخاستند. بهبود مهارت های پرواز در شرایط سخت آب و هوایی و استفاده از تجهیزات نصب شده در هواپیما در موقعیت های مختلف، یکی از اهداف این مانورهای تمرینی بود که با موفقیت انجام شدند.

وظایف اصلی که بر عهده پرسنل گروه نظامی-هوایی مستقر در منطقه مورمانسک روسیه گذاشته شده است، محافظت از مرزهای ملی کشور در این جهت گیری و کنترل حریم هوایی روسیه بر فراز دریای بارنتس است.

خلبانان هواپیماهای این گروه در سال حدود هزار ساعت را در آسمان سپری نموده و وظایف گشت زنی های رزمی و پروازهای آموزشی را انجام می دهند و در صورت ضرورت، هواپیماهای بیگانه که به حریم هوایی روسیه نزدیک شده باشند را رهگیری و مشایعت می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 195

به "مانورهای مشترک میگ-31 و بمب افکن سوخو-24 در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانورهای مشترک میگ-31 و بمب افکن سوخو-24 در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید