مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید شد

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی گفت: پیش از این در مصوبه 289 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره شرایط و ضوابط تجدید پروانه دفاتر پیشخوان و ICT روستائی پیش بینی شده بود که دارندگان پروانه درصورت تمایل به تجدید پروانه باید حداقل سه ماه پیش از پایان اعتبار پروانه برای تمدید آن اقدام می کردند.

مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید شد

وی اضافه نمود: عدم درخواست تجدید پروانه در این بازه زمانی به معنی انصراف دارنده پروانه از فعالیت بوده و ادامه فعالیت دفتر بعد از تاریخ پایان اعتبار پروانه، ممنوع است.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به تغییرات ایجاد شده در ترکیب کارگروههای استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی شرح داد: به رغم ابلاغ مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برخی از دارندگان پروانه از شرایط تمدید اطلاع نداشتند. بر همین اساس به پیشنهاد رگولاتوری، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات صرفاً برای یک بار با اعطای مهلت دو ماهه برای ارائه درخواست تمدید پروانه دارندگان دفاتر پیشخوان و ICT روستائی موافقت کرد.

فلاح جوشقانی تاکید کرد: براساس مصوبه 296 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه ای که در مهلت سه ماهه معین شده در مصوبه 289 پیروز نشده اند درخواست تمدید اعتبار را ارائه کنند، می توانند حداکثر تا 20 دی ماه 98 برای تمدید پروانه اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 17

به "مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید