کریمیان: شاهین توانایی ماندن در لیگ را دارد، با پرسپولیس یک بازی آبرومندانه به نمایش می گذاریم

به گزارش مجله چایی، سرمربی جدید تیم شاهین گفت: با کادر قوی که تشکل دادیم تمام تلاشمان را انجام می دهیم چرا که می دانیم شاهین توانایی ماندن در لیگ را دارد.

کریمیان: شاهین توانایی ماندن در لیگ را دارد، با پرسپولیس یک بازی آبرومندانه به نمایش می گذاریم

مهرداد کریمیان در گفت وگو با خبرنگاران درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم شاهین بوشهر اظهار کرد: چندین بار با جدایی سرمربی های قبلی مسئولیت تیم را به صورت مقطعی به عهده گرفته بودم. به هر حال مدیران تیم به من لطف داشتند و مرا انتخاب کردند. با کادر قوی ای که تشکل دادیم تمام تلاشمان را انجام می دهیم چرا که می دانیم شاهین توانایی ماندن در لیگ را دارد.

او در خصوص انتخاب دارکو دراژیچ به عنوان کمک مربی در کادر فنی این تیم گفت: دارکو در ایران زیاد کار کرده است. با بگوویچ در پرسپولیس و با بلاژویچ در کرمان کار کرده است. طراح تمرین بسیار قوی ای است و تجربه خوبی دارد و مدیریت فنی خیلی خوبی دارد که بسیار می تواند به تیم ما کمک کند. خودم هم با او صحبت کردم و با او آشنایی دارم.

سرمربی تیم شاهین درباره دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اعلام کرد: پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و بازی سختی پیش رو داریم اما تیم ما با برنامه حاضر می شود تا بتوانیم یک بازی آبرومندانه را به نمایش بگذاریم. هشت بازی دیگر مانده و همه تیم ها درگیر این هشت بازی خواهند بود و فقط به یک بازی فکر نخواهند کرد. رقابت تا روز آخر ادامه دارد و یک امتیاز هم قطعا تاثیرگذار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 544

به "کریمیان: شاهین توانایی ماندن در لیگ را دارد، با پرسپولیس یک بازی آبرومندانه به نمایش می گذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمیان: شاهین توانایی ماندن در لیگ را دارد، با پرسپولیس یک بازی آبرومندانه به نمایش می گذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید