25 درصد شرکت های جهان کاملاً کلود خواهند شد

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، با توجه به اینکه پژوهش مذکور قبل از همه گیری ویروس کرونا اجرا شده، می توان انتظار داشت که اقبال به فناوری کلود (رایانش ابری) برای دسترسی به نرم افزارها و برنامه های مختلف با سرعتی بیشتر افزایش یابد.

25 درصد شرکت های جهان کاملاً کلود خواهند شد

بررسی یادشده که از طریق مصاحبه با 1283 مدیر حوزه فناوری اطلاعات طی ماه های ژانویه و فوریه سال 2020 اجرا شده، نشان می دهد که انتقال به محیط تمام کلود تنها محدود به شرکت های کوچک که فاقد بخش فناوری اطلاعات هستند، نیست و شرکت های بزرگ نیز به این فناوری علاقه نشان می دهند.

17 درصد از پاسخ دهندگان در سازمان های بزرگی کار می کنند که بیش از ده هزار کارمند دارند و پیش از این تمامی اپلیکیشن های خود را به فضای کلود منتقل کرده اند.

همچنین 90 درصد از سازمان ها هم از افزایش استفاده از زیرساخت های کلود در یک سال آینده خبر داده اند. 67 درصد از سازمان ها از انتقال اکثریت اپلیکیشن های خود به محیط کلود خبر داده اند که این امر نیز تغییری مهم محسوب می شود.

54 درصد از شرکت ها از ترکیبی از سرویس های کلود استفاده می کنند که در این میان خدمات کلود آمازون با محبوبیت 67 درصدی در صدر است و رتبه دوم به خدمات کلود مایکروسافت با 48 درصد محبوبیت اختصاص دارد. رتبه سوم نیز با 32 درصد محبوبیت مربوط به خدمات کلود گوگل است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 530

به "25 درصد شرکت های جهان کاملاً کلود خواهند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 درصد شرکت های جهان کاملاً کلود خواهند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید