آیا حاشیه ها درباره سعید معروف واقعیت دارند؟

به گزارش مجله چایی، جام جم/ این روزها سعید معروف خیلی در چشم است. گاهی خبرهایی شنیده می گردد و ذهن آدم را به سمتی می برد که پیش خود می گویید شاید عمدی است،شاید از روی قصد می خواهند معروف را خراب نمایند.

آیا حاشیه ها درباره سعید معروف واقعیت دارند؟

کرونا آمده، هست و خواهد بود. در این بین این ویروس بیشتر از همه یقه کاپیتان والیبال را گرفته است، نه این که خدای نانموده او به این ویروس مبتلا شده باشد بلکه کرونا طور دیگری به معروف ضربه زده است. پاسور تیم ملی ایران که با تیم بایک موتورز چین قرارداد بسته است به دلیل تعویق بازی های لیگ چین هنوز هیچ مسابقه ای انجام نداده و همین اتفاق باعث شده منتقدان و حاشیه سازان در بوق و کرنا نمایند و برای معروف حاشیه بسازند. در خیلی از کانال های والیبالی در فضای مجازی بحث بر سر این است که آیا در فاصله 5 ماه مانده به المپیک آلکنو سرمربی جدید ایران یک کاپیتان ناآماده را می خواهد؟!

آنها حتی جواد کریمی دیگر ستاره تیم ملی والیبال را به جای سعید معرفی نموده و از این نوشته اند که معروف در توکیو حضور نخواهد داشت. این اتفاق در حالی افتاده است که اولا 5ماه به المپیک باقی مانده و به این شکل نیست که سعید با استفاده از تعویق لیگ فقط خورده و خوابیده باشد! دوم این که خیلی از بازیکنان در سراسر دنیا شرایطی مشابه دارند و با توجه به مشکل پیش آمده یعنی شیوع بیماری کرونا در شرایط مسابقه قرار ندارند. درست است که سن و سال معروف بالا رفته اما اگر سایت های خارجی را مرور نموده باشید به این نتیجه می رسید که خیلی از مربیان سرشناس از مغز متفکر ایران بسیار تعریف و تمجید می نمایند و خیلی های شان هنوز هم حسرت داشتن چنین بازیکنی در تیم شان را می خورند.

از همان روزی که آلکنو سرمربی ایران شده خیلی ها کوشش نموده اند تا نشان بدهند سعید و آلکنو رابطه خوبی با یکدیگر ندارند. شاید اختلاف نظری آن هم زمانی که معروف در روسیه بازی می کرد وجود داشته باشد اما هم خود آلکنو و هم خود معروف در مصاحبه های مختلف وجود هرگونه اختلاف را تکذیب نموده اند.

آلکنو هنوز به ایران نیامده اما مدت هاست که بازیکنان ملی پوش ایران در قهرمانی دنیا 2014 ، لیگ ملت ها و قهرمانی دنیا 2018 را بررسی نموده و ضعف و قوت های آنها را ریز به ریز می داند. او از همان روزهای نخست پیگیر همه ملی پوشان بود و هنوز هم مسابقات آنها را زیر نظر دارد. امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی که به قول خودش دیگر از این همه شایعات خسته شده است آب پاکی را روی دست همه منتقدان می ریزد و می گوید:کدام کنار گذاشتن؟ چرا خیلی ها دوست دارند حاشیه ایجاد نمایند؟ سعید مغز متفکر تیم است و آلکنو همواره پیگیر او بوده است. تاکید آلکنو این است که بازیکنان برای آماده شدن باید بیشتر بازی نمایند. آلکنو و سعید ارتباط خوبی با هم دارند و شایعاتی که می سازند نمی تواند برای سعید و آلکنو حاشیه ساز باشد.

خوش خبر با بیان این که تغییر دادن پاسور اصلی در یک تیم کار راحتی نیست و به همین زودی ها اتفاق نمی افتد حرف هایش را این طور ادامه می دهد:پاسور یک تیم در والیبال مغز آن تیم است. سیستم با او هماهنگ می گردد و یک تغییر کوچک در هر تیمی باعث افت کل مجموعه می گردد. به همین راحتی ها نیست که بگوییم خب سعید را کنار می گذاریم و تمام.بازیکن جانشین باید کنار بازیکن اصلی باشد و تمرین کند.یک سرمربی برای تغییر سیستم و پاسور تیم باید زمان کافی داشته باشد و در این شرایط این اتفاق اصلا نه منطقی است و نه عقلانی . حتی در رفتار و صحبت های آلکنو هم چنین چیزی دیده نمی گردد. حتی من هم که مرتب با توتولو دستیار ایتالیایی آلکنو در تماس هستم چیزی از او در این باره نشنیده ام.

خوش خبر در سرانجام درباره دغدغه های سرمربی روسی تیم ملی می گوید:آخرین صحبت آلکنو درباره موضع فدراسیون درقبال لیگ ملت ها بود. مربیان تیم ها با هم در ارتباط هستند و او می گفت مربیان نگران هستند ، اگر قرار باشد لیگ ملت ها متمرکز باشد و طبق فرمول قبلی که تیم ها در یک هتل به صورت قرنطینه ای رقابت نمایند، کار برای بازیکنان سخت و فرسایشی می گردد و احتمال مصدومیت را زیاد می نماید. البته من به او گفتم فدراسیون هم رای به بازی های متمرکز داده اما به طور حتم fivb به این مسائل توجه دارد. بنابراین فعلا باید صبر کنیم تا چند روز آینده که ببینیم چه تصمیمی برای این رقابت ها می گیرد.

منبع: همگردی
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 971

به "آیا حاشیه ها درباره سعید معروف واقعیت دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا حاشیه ها درباره سعید معروف واقعیت دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید