احتمال سرمربیگری مجیدی و برانکو روی نیمکت ایران از زبان تاج ، خودم دیدم کی روش عذرخواهی کرد!

به گزارش مجله چایی، مهدی تاج رد خصوص شرایط سرمربیگری ایران گفت: درباره کی روش در آینده هم صحبت جدی خواهد شد. بحث جایگزین ایشان هم یک بحث دیگر است.

احتمال سرمربیگری مجیدی و برانکو روی نیمکت ایران از زبان تاج ، خودم دیدم کی روش عذرخواهی کرد!

به گزارش خبرنگاران مهدی تاج در مورد ارزیابی اش از نتایج تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر، گفت: بسیاری از چیزهایی که تیم ملی ما را مشغول نموده بود، فوتبالی نبود. کسی از این عدم صعود خوشحال نیست؛ چه طرفدار و چه فدراسیون.

وی در مورد عذرخواهی نکردن کی روش تاکید نمود: چیزی از ایشان خواندم که فکر می کنم این رخ داد. خودش بیان کرد باید بهتر از این می بودیم و یک عذرخواهی هم کرد! فدراسیون به عنوان مسئول اصلی فوتبال، عذرخواه مردم است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره ادامه کار با کارلوس کی روش یا انتخاب سرمربی نو برای تیم ملی تاکید نمود: جلسه مفصلی با کی روش داشتم. دو طرف نظراتشان را به هم گفتند. درباره کی روش در آینده هم صحبت جدی خواهد شد. بحث جایگزین ایشان هم یک بحث دیگر است. مهم است اگر بخواهیم مربی داخلی بگذاریم چه کسی باشد.

تاج در واکنش به مطرح شدن نام مربیانی برانکو ایوانکوویچ یا فرهاد مجیدی برای تیم ملی گفت: همه این مربیان قابل احترام هستند. مجیدی قابل احترام است و داخل کشور خوب نتیجه گرفته است. برانکو هم مهم است. ولی فدراسیون فوتبال اینها را یک پکیج می بیند و تمام شرایط را می سنجد. بحث نقدینگی را هم می بیند و متناسب با اینها تصمیم گیری می گردد.

وی بعلاوه به مذاکراتش با کنفدراسیون فوتبال آسیا برای گرفتن مطالبات فدراسیون ایران از AFC و هزینه این مطالبات برای ساخت یک فدراسیون نو اطلاع داد. تاج گفت: 2.8 (میلیون دلار) در AFC داریم که هماهنگ کردیم این پول را به سمت ساختمان نو فدراسیون فوتبال ببریم که می خواهیم بسازیم. شهرداری هم در حال همکاری است و امیدواریم این ساختمان تا دو سال آینده ساخته بگردد.

تاج بعلاوه بیان کرد که ملاقات تیم های پرسپولیس و استقلال که روز سه شنبه این هفته برگزار می گردد، با حضور تماشاگر خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1627

به "احتمال سرمربیگری مجیدی و برانکو روی نیمکت ایران از زبان تاج ، خودم دیدم کی روش عذرخواهی کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال سرمربیگری مجیدی و برانکو روی نیمکت ایران از زبان تاج ، خودم دیدم کی روش عذرخواهی کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید