تصمیم مهم یحیی درباره بازیکن جنجالی پرسپولیس

به گزارش مجله چایی، از قرار معلوم دروازه بان شماره 81 پرسپولیس پیش از ملاقات حذفی مقابل آلومینیوم اراک از یحیی گل محمدی در جمع عذرخواهی نموده است. او ضمن ابراز پشیمانی و سپس عذرخواهی قول داده است دیگر هیچ حاشیه ای در پرسپولیس نداشته باشد.

تصمیم مهم یحیی درباره بازیکن جنجالی پرسپولیس

ماجرای حامد لک و یحیی گل محمدی از بازی با تیم مهدی مهدوی کیا کلید خورد. روز بازی تدارکاتی حامد لک باز هم گل بدی می خورد که سرمربی پرسپولیس بلافاصله او را بیرون کشیده و احمد گوهری را به زمین می فرستد. ظاهرا این موضوع به مذاق حامد لک خوش نمی آید، اما این دروازه بان چیزخاصی به سرمربی نمی گوید گرچه برخورد جالبی هم با احمد گوهری ندارد!

فردای این ملاقات حامد لک در تمرین پرسپولیس نزد یحیی گل محمدی رفته و پس از گفت وگوی کوتاه کار به جروبحث و بگو مگو کشیده می گردد. سرمربی پرسپولیس نیز او را اخراج نموده و اجازه حضور در تمرینات گروهی را دیگر نمی دهد.

این درحالیست که قرارداد حامد لک با اصرار و نظر مستقیم یحیی گل محمدی به تازگی تمدید شد. سرمربی پرسپولیس که اعتقاد زیادی به این دروازه بان دارد (یا اینکه داشت!) از باشگاه خواست قراردادش را تمدید نمایند. اما اشتباهات سریالی حامد لک ادامه پیدا کرد و در ملاقات با صنعت نفت آبادان به اوج رسید تا یحیی گل محمدی تصمیم نهایی خود را گرفته و حتی در دربی از احمد گوهری تازه وارد استفاده کرد.

حامد لک، اما این شرایط را برنتابید و خیلی زود علیه سرمربی خود طغیان کرد. حرکت حامد لک و بگو مگو با یحیی گل محمدی به قدری برای کادرفنی پرسپولیس سنگین تمام شد که حالا داوود فنایی به بزرگ ترین مخالف این گلر برای بازگشت تبدیل شده است. داوود فنایی البته خودش نقش ویژه ای در پرسپولیسی کردن حامد لک داشت و تضمین داد او حاشیه ای در این تیم بزرگ ولو در صورت نیمکت نشینی درست نکند.

گفته می گردد یحیی گل محمدی پس از عذرخواهی حامد لک و شکست در جام حذفی با حضور احمد گوهری تصمیم گرفته است یک فرصت دیگر به حامد لک بدهد. البته تا نظر داوود فنایی مربی گلر های پرسپولیس چه باشد؟!

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 3 تیر 1401 بروزرسانی: 3 تیر 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1522

به "تصمیم مهم یحیی درباره بازیکن جنجالی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مهم یحیی درباره بازیکن جنجالی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید