خبرنگاران کارشناس فوتبال: مدیرعامل جدید ثبات را به باشگاه سپاهان بر می گرداند

به گزارش مجله چایی، اصفهان- خبرنگاران - یک کارشناس فوتبال گفت: حضور دوباره محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، ثبات را به این باشگاه برمی گرداند.

خبرنگاران کارشناس فوتبال: مدیرعامل جدید ثبات را به باشگاه سپاهان بر می گرداند

حسن حاج رسولیها روز آدینه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: ثبات و پایداری از جمله ویژگی های سپاهان در سال های گذشته بود و به همین واسطه موفقیت های متعددی کسب کرد اما در یکی دو سال اخیر این ثبات حاکم نبود و به همین خاطر شاهد نوسانات زیاد و به ضرر تیم تمام شد.

وی با بیان اینکه حضور این مدیرعامل را باید به فال نیک گرفت، توضیح داد: او در ادامه باید با انتخاب های مناسب در کادر و اعضای تیم موفقیت های مجدد تیم را در کشور و آسیا برگرداند.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به حمایت های طرفداران و مردم اصفهان از بازگشت مجدد او به مجموعه سپاهان اعلام کرد: در روزهای اخیر با مشاهده فضای مجازی و یا گفت و گو با بعضی از طرفداران می توان به خوشحالی آنان از این بازگشت پی برد خوشبختانه با این حمایت که لازمه هر باشگاهی است می توان روزهای خوبی را برای سپاهان تصور کرد و حضور قدرتمندانه آن در صحنه کشور و آسیا را نظاره گر باشیم.

وی با اشاره به اینکه زدودن حواشی از اطراف تیم و باشگاه از مواردی است که ساکت خواهد توانست آن را به خوبی انجام دهد، توضیح داد: یکی از رموز موفقیت مجموعه سپاهان در سال های گذشته در کنار ثبات مدیریتی همین موضوع مهم و سرنوشت ساز بود و اجتناب از تغییرات لحظه ای و احساسی و حذف حواشی بود که مقام های شایسته را برای سپاهان به همراه داشت اما در یکی دو سال اخیر مسائل کمتر ورزشی برای تیم دردسرساز شد.

حاج رسولیها با بیان اینکه تغییراتِ پیش از انتخاب ساکت به ضرر تیم تمام شد گفت: برای مثال تغییر مسعود تابش مدیرعامل باشگاه در واقع به چه دلیل انجام شد؟ در آن موقع تیم در شرایط به نسبت خوبی قرار داشت اما برکناری تابش به تیم آسیب زد.

این کارشناس فوتبال افزود: باتوجه به اینکه نوآوری و کارهای جدید از ویژگی های مدیرعامل جدید سپاهان است با چنین قابلیتی می تواند موفقیت را به بدنه باشگاه تزریق کند.

وی ادامه داد: بنابراین انواع تصمیماتی که در آینده از سوی او شاهد خواهیم بود باید مورد حمایت قرار گیرد و امیدواریم شاهد بازگشت 2 تیم اصفهانی به دوران موفقیت و همچنین کسب مقامهای مناسب در مسابقات فصل جدید باشیم.

حاج رسولیها اظهارداشت: معتقدم شیوع ویروس کرونا و تاخیر در انجام بازی ها ضربه ای به بدنه سپاهان وارد کرد که البته نمی توان تمام مسائل را گردنه این بیماری انداخت اما با درایت، مدیریت و البته راهنمایی از بهتر می توانستیم شاهد حداقل کسب مقام دوم در لیگ، قهرمانی جام حذفی و یا کسب سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا ساکت چهارم شهریور به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان انتخاب شد، این انتخاب در جلسه ای با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه و اعضای هیات مدیره صورت گرفت.

ساکت از مرداد 1381 تا مرداد 1390 به مدت 9 سال به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان فعالیت کرد و این باشگاه بویژه تیم فوتبال آن عناوین و مقام های متعددی بدست آورد.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 637

به "خبرنگاران کارشناس فوتبال: مدیرعامل جدید ثبات را به باشگاه سپاهان بر می گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کارشناس فوتبال: مدیرعامل جدید ثبات را به باشگاه سپاهان بر می گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید