خلاصی از گرد و غبار خانه

به گزارش مجله چایی، تمیز نگه داشتن خانه تضمینی برای سلامتی افرادی است که در خانه زندگی می نمایند. با رعایت بهداشت و نظافت مطلوب خانه، ریسک انتقال بیماری ها و عفونت ها کاهش می یابد.

خلاصی از گرد و غبار خانه

مقابله با گرد و خاک در خانه از روش های مناسب در وقت و انرژی شما صرفه جویی نموده و گامی مفید در راستای سلامت اعضای خانواده خواهد بود. با ما در مجله اینترنتی خبرنگاران همراه باشید.

برترین روش های مقابله با گرد و خاک در خانه

ممکن است زمان زیادی را صرف نظافت منزل کنید و تنها با گذشت چند روز همه وسایل شما پوشیده از گرد و خاک باشد. برترین روش های جلوگیری از ورود گرد و خاک و برترین روش های گردگیری خانه کدامند؟

جلوگیری از ورود گرد و خاک به خانه

پیشگیری بهتر از درمان است. اگر موانعی در راه ورود گرد و غبار به خانه وجود داشته باشد کار شما بسیار آسانتر خواهد بود.

  1. اطمینان از بسته بودن پنجره ها: یکی از روش های مقابله با گرد و خاک در خانه جلوگیری از ورود آن به خانه است. با بسته نگه داشتن پنجره ها و استفاده از درزگیر برای پنجره ها می توانید از حجم غبار وارد شده به خانه خود بکاهید.
  2. استفاده از دستگاه تصفیه هوا: نصب سیستم تصفیه هوا با فیلترهای قوی در سیستم تهویه مطبوع یا به صورت جداگانه در خانه، می تواند به جذب ذرات ریز و غبار در هوا و جلوگیری از نشستن آن ها بر روی وسایل داخل خانه یاری کند.

برترین روش های گردگیری

برترین روش های گردگیری برای پاکسازی موثر و مقابله با گرد و خاک در خانه عبارتند از:

1. استفاده از بخارشوی: برای پاکسازی فرش ها، مبلمان و سطوحی که قابلیت استفاده از جاروبرقی را ندارند، از بخارشوی بهره ببرید. این دستگاه برای برداشتن گرد و خاک به خوبی عمل نموده و سطوح را پاکیزه نگاه می دارد و با افزایش رطوبت مطلوب وسایل خانه، خاک گرفتن دوباره آن ها را با تاخیر روبرو می نماید.

2. استفاده از پاک نماینده های خاص: برای سطوحی مانند کاشی و سرامیک، می توانید از پاک نماینده هایی خاص بهره ببرید که ضمن پاکسازی، به تمیزی و براقیت سطوح یاری نموده و از تجمع دوباره گرد و خاک نیز جلوگیری نمایند.

3. تی کشیدن فضاهای بدون فرش: این کار به شما یاری می نماید که به برترین روش مقابله با گرد و خاک در خانه دست پیدا کنید. تی کشیدن با مواد شوینده مناسب گرد و خاک موجود بر کف خانه را که مستعد نشستن روی وسایل نیز هستند از بین می برد.

پیشنهاد مطالعه: 5 روش موثر برای پس انداز پول را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1699

به "خلاصی از گرد و غبار خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصی از گرد و غبار خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید