سلامتی و پزشکی

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در چین دوباره اوج گرفت

در 24 ساعت گذشته 3 هزار و 62 مورد دیگر به موارد ابتلا به بیماری کرونا در این کشور افزوده شده است. این در حالی است که در روز یکشنبه رشد آمار مبتلایان کمتر از 2 هزار و 700 نفر بود.

26 بهمن 1398

دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون کشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به امضای طهرانچی و علیرضا دبیر رسید.

24 بهمن 1398

پیارم؛ مرغوب ترین خرمای دنیا

خبرنگاران/هرمزگان با شروع شدن فصل گرما و به اصطلاح جنوبی ها خرماپزان در جنوب کشور ، برداشت خرما از نخلستان ها شروع می گردد؛ خرما از میوه های مهم مناطق گرمسیری است که در این فصل از سال ارقام مختلف آن به فراوانی در بازار یافت می گردد.

22 بهمن 1398

تخت های دو نفره به جای جایگاه های سینما

یک سینما در سوئیس، همه جایگاه های معمول خود را برداشت و تخت های دونفره راحت را جانشین آنها کرد.

11 بهمن 1398

پیشنهاد ترابوزان به چشمی در اختیار باشگاه استقلال

مدیر برنامه های روزبه چشمی گفت که پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه به این بازیکن را به مسئولان باشگاه استقلال واگذار نموده اند.

6 بهمن 1398

10 دلیل عجیب برای خارش شدید پوست

شناسایی دلیل خارش پوست نخستین گام در جهت درمان مشکل محسوب می گردد. در ادامه با 10 دلیل شایع خارش پوست بیشتر آشنا می شویم.

5 بهمن 1398

هنوز باور جدی برای توسعه صادرات در کشور وجود ندارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان گفت: امکان تولید بالقوه و بالفعل بسیاری از اقلام و کالاهای قرار گرفته در فهرست تعرفه ترجیحی برای صادرات به کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا در کرمان وجود دارد.

4 بهمن 1398

از 25 سالگی به فکر کلسترول خود باشید

کلسترول نوعی چربی است که در بعضی غذا ها یافت می شود و در عین حال در کبد نیز ساخته می شود. ما برای ساخت هورمن هایی، چون تستوسترون و استروژن، و ویتامین دی و ترکیبات دیگر به این ماده نیاز داریم.

2 بهمن 1398

رجبی: داوری سرم را برید، قول طلای بازی های آسیایی می دهم

ملی پوش سنگین وزن تیم ملی تکواندو گفت: در رقابت های قهرمانی آسیا داوری سرم را برید اما قول مدال طلای بازی های آسیایی 2018 را از الان می دهم.

29 دی 1398

چگونه با یاری تغذیه در برابر آلودگی هوا از خود محافظت کنیم؟

آلاینده های موجود در هوا با حمله به سلول های بدن عوارض نامطلوبی به جا می گذارند. در حالت عادی، سیستم دفاعی بدن، سلول ها را از آسیب های بیرونی محافظت می نماید؛ اما عوامل مخرب محیطی باعث می شوند بدن نتواند مبارزه کند و در نتیجه سلول های بدن تخریب گردد. در...

25 دی 1398

جان باختن 15 نفر بر اثر آنفولانزا

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با تاکید بر ضرورت جدی دریافت هشدار ها در مورد بیماری آنفولانزا در کشور، گفت: تاکنون 15 نفر در سراسر کشور در اثر ابتلا به انواع آنفولانزا جان خود را از دست داده اند.

25 دی 1398

زندگی در خارج: چگونه این رویا را محقق کنیم؟ - قسمت سوم

در این مقاله با خواندن قسمت سوم رویای زندگی در خارج: چگونه این رویا را محقق کنیم؟ به ادامه مرور خاطرات زندگی افرادی شجاع می پردازیم که با تصمیم ناگهانی و عزمی جدی توانستند زندگی خود را متحول نمایند و پایان بعد از سال­ها به زندگی رویایی خود دست پیدا نمایند،...

23 دی 1398

بچه ها کار منطقه 14 ساماندهی می شوند

مرکز پرتو منطقه 14 هفته گذشته با حضور جمعی از مسئولان شهری افتتاح شد.

14 دی 1398

قربانی: نیروهای مسلح نامه بدهد از کشتی گیران خارجی استفاده نمی کنیم، حاشیه ها بیشتر از باخت ها آزارمان داد

سرمربی تیم کشتی رعد پدافند ستارگان ساری گفت: مجوز ما از سوی تربیت بدنی نیروها است و اگر حالا نامه ای با این مضمون از سوی این نهاد بیاید، در مبارزه بعدی مان با توس از کشتی گیر خارجی استفاده نخواهیم کرد.

9 دی 1398