مذاکره برای جذب قاسمی نژاد ادامه دارد، پول بودروف برگشت خورد

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران، حجت نظری درباره آخرین شرایط جذب امین قاسمی نژاد و حضورش در تیم فوتبال استقلال گفت: خواهش می کنم هواداران موضوعات را در آرامش دنبال کنند و به ما هم این امکان را بدهند در آرامش اهداف باشگاه را تامین کنیم. موضوع جذب قاسمی نژاد را باشگاه مٌصر و مکرر دنبال کرده و هنوز ادامه دارد. مذاکراتی با قاسمی نژاد و باشگاه شهرخودرو اجرا شده است.

مذاکره برای جذب قاسمی نژاد ادامه دارد، پول بودروف برگشت خورد

سخنگوی باشگاه استقلال که با رادیو تهران گفتگو می کرد، افزود: چیزی که الان اهمیت دارد این است که قدری درون مجموعه شهرخودرو برای مالکیت باشگاه اختلاف وجود دارد. شب گذشته یکی از موضوعاتی که در جلسه هیات مدیره درباره قاسمی نژاد صحبت شد همین مسئله بود که اگر بنا باشد او به استقلال ملحق شود، بنا است چه عزیزی رضایتنامه ایشان را امضا کند. اختلاف نظر بود که مسئولیت باشگاه شهرخودرو با حمیداوی است یا عزیزان دیگر. در نهایت مددی مدیرعامل باشگاه استقلال مکلف شد این موضوع را از فدراسیون استعلام کند.

نظری ادامه داد: هر مرجعی که فدراسیون به عنوان مالک شهرخودرو معرفی کرد، رضایتنامه را از طریق آن می گیریم. مذاکرات اولیه رضایت بخش بوده است. امیدواریم زمانی که تکلیف اخذ رضایتنامه روشن شد، زود کارهای قاسمی نژاد را انجام بدهیم. باشگاه استقلال در این موضوع مصمم است و نظر هیات مدیره مثبت است. اختیارات لازم در این حوزه به مدیرعامل باشگاه سپرده شده است. آقای عبدیان در هیات مدیره هم همه نوع همکاری را انجام داده است. آقای نامداری هم پیگیر است. بقیه اعضا نیز موافق هستند.

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید کرد: تنها چالش ما مشخص نبودن شرایط مالکیت تیم شهرخودرو است. اگر این موضوع حل شود بحث های دیگر خیلی محل چالش نیست. بحث هایی درباره مبلغ و مدت قرارداد است که خیلی جدی نیست. حتماً تلاش می کنیم در عقد قرارداد منافع باشگاه را تامین کنیم. گاهی ممکن است این تامین منافع از طریق هزینه پایین تر باشد گاهی هم از طریق جذب بازیکن ولو با قیمت بالاتر. دنبال این هستیم بازیکنان کیفی و مدنظر کادر فنی را جذب کنیم.

نظری در پاسخ به سئوالی درباره نحوه جذب فرشاد فرجی توسط پرسپولیس از شهرخودرو گفت: اطلاعات دقیقی ندارم. امروز بر اساس استعلامی که مددی از فدراسیون می کند مشخص می شود آنها در نهایت با کدام مرجع مذاکره کرده اند. احراز این موضوع کار سختی نیست.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره پرداخت طلب بودروف و مسدود بودن حساب این بازیکن گفت: حسابی که بودروف اعلام کرده بود مشکل داشت. باوجود پرداخت کل پول، این مبلغ برگشت خورد. دیروز با فیفا و بودروف نامه نگاری کردیم. بودروف شماره حساب جدید اظهار داشت. فیفا هم اظهار داشت چون شما قبلاً پول را واریز کردید و مشکل از حساب بازیکن بوده، به محض واریز پول بلافاصله پنجره را باز می کنیم. احتمالاً امروز این پول را واریز خواهیم کرد و بلافاصله بعد از آن پنجره جابجایی باشگاه باز می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1019

به "مذاکره برای جذب قاسمی نژاد ادامه دارد، پول بودروف برگشت خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره برای جذب قاسمی نژاد ادامه دارد، پول بودروف برگشت خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید