اخبار اقتصادی

بهترین فیلم های عاشقانه 2020 که باید دید!

بهترین فیلم های عاشقانه 2020 ؛ فیلم های درام معمولا بر اساس رویداد های عاطفی و خویشاوندی شخصیت ها شکل می گیرند. از آنجا که فیلم های درام به شدت به این رویداد ها وابسته است؛ درونمایه دراماتیک نقش بزرگی در طرح اصلی داستان ایفا می کند؛ معمولا این درونمایه...

16 مرداد 1399

ترامپ دستور کاهش نیروهای آمریکا در آلمان را صادر کرد

رئیس جمهور آمریکا به پنتاگون دستور داده شمار نیروهای این کشور در آلمان کاهش یابند.

15 مرداد 1399

خبرنگاران رفتارهای هیجانی و نوسانات بورس

مسعود موفقی کارشناس حوزه بورس در گفت وگو با خبر تصویری خبرنگاران24 ورود موج جدید افراد حقیقی از ابتدای امسال را یکی از مهمترین اتفاقات بورس در چندسال اخیر دانست.

14 مرداد 1399

روحانی: اگر در جهش تولید هم مانند کرونا متحد عمل کنیم پیروز خواهیم شد

رئیس جمهور گفت با تأکید بر عزم دولت برای تحقق شعار سال گفت: لازم است تا همه ارکان حاکمیتی تحت یک حاکمیت واحد عمل کنند تا همانگونه که در مقابله با کرونا پیروز شدیم، با عملی سازی جهش تولید خود را برای ورود به ایران 1400 آماده نماییم.

14 مرداد 1399

ماشین اتوماتیک ماسک رایگان به سنگاپوری ها می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گیزموچاینا، شرکت ریزر که برای تولید محصولات سخت افزاری بازی رایانه ای مشهور است، به تازگی اعلام کرده به مردم سنگاپور کمک می کند با کووید19 مقابله کنند.

13 مرداد 1399

رشد طلا در معاملات روز سه شنبه ، دلار جهانی بدون تغییر باقی ماند

به دنبال خوش بینی ها به بهبود شرایط دنیا پس از همه گیری کرونا، دلار دنیای در معاملات روز سه شنبه اندکی کاهش یافت. با این حال ادامه تنش ها میان دو اقتصاد عظیم دنیا، مانع از افتِ بیشتر قیمت دلار شد.

10 مرداد 1399

اختصاص 700 میلیون تومان برای حل مشکل آب عشایر زرندیه ، تدوین برنامه راهبردی بهداشت دام و امداد عشایر

اختصاص 700 میلیون تومان برای حل مشکل آب عشایر در جلسه رئیس سازمان دامپزشکی کشور با مسئولان زرندیه مصوب شد.

10 مرداد 1399

خبرنگاران انتقال آب به سرخه تابستان سال جاری به بهره برداری می رسد

سمنان- خبرنگاران- نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در دوره دهم مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب به شهرستان سرخه در حال انجام است و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تابستان سال جاری به بهره برداری می رسد.

10 مرداد 1399

افزایش حق مسکن کارگران به مردادماه می رسد؟

خبرنگاران: همچنان که پیش بینی شده بود حق مسکن کارگران در هیات وزیران به تصویب نرسید و افزایش مبلغ آن در فیش حقوقی تیر ماه کارگران لحاظ نشد.

10 مرداد 1399

طرح جدید مجلس برای کاهش سود وام خرید مسکن به 9 درصد

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که کمبود شدید مسکن باعث افزایش قیمت ها شده است، گفت: به دنبال کاهش سود وام خرید مسکن به 9 تا 12 درصد هستیم.

9 مرداد 1399

دلیل دشمنی آمریکا با هوآوی چیست؟ نگرانی های به حق یا کوشش برای شکست رقیب به هر شکل ممکن

واژه انگلیسی Techno-Nationalism به معنی برخورد میهن پرستانه و جانبدارانه در حوزه فناوری به نفع کشور خود است. این مفهوم سابقه استفاده بسیاری در دنیای سیاست دارد. به عنوان مثال احساسات و برخوردهای میهن پرستانه به وجود آمده در رقابت فضایی بین شوروی و آمریکا یک نمونه...

9 مرداد 1399

ونزوئلا: در برابر رفتارهای تهاجمی آمریکا از ایران حمایت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، خورخه آریسا وزیر امور خارجه ونزوئلا در واکنش به یاوه گویی های وزیر خارجه آمریکا علیه ایران در موضوع لغو معافیت های همکاری صلح آمیز هسته ای اعلام نمود که کشورش در برابر اقدامات تهاجمی واشنگتن درکنار تهران خواهد ماند.

9 مرداد 1399

پمپئو: رفتار با هنگ کنگ دیگر مانند گذشته قابل توجیه نیست

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری با دخالت در امور داخلی چین، ادعا کرد: حزب کمونیست چین در حال نابود کردن چیزی است که هنگ کنگ را با سایر نقاط چین متمایز می کرد!

9 مرداد 1399

خبر داغ مجلسی ها برای ساخت شش میلیون مسکن

خبرنگاران: یک عضو کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرحی برای ساخت شش میلیون مسکن اطلاع داد و نوشت که تامین اقتصادی مناسب برای مشمولین، ویژگی اصلی طرح است.

9 مرداد 1399

سهام عدالت کارت اعتباری می گردد

حسین سلاح ورزی، عضو شورای عالی بورس از تبدیل سهام عدالت به کارت اعتباری اطلاع داد.

9 مرداد 1399

خبرنگاران محدودیت های معاملات گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن اعلام شد

تهران - خبرنگاران - فرابورس با صدور اطلاعیه ای پنج محدودیت معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اظهار داشت.

9 مرداد 1399

آشنایی با آیین های مردم هگمتانه در عیدفطر - همدان

همدان با قدمتی دیرینه آئین های زیبایی برای ماه مبارک رمضان و عید فطر داشته که بعضی از آن ها همچون پخت آش ترشی هنوز انجام می گردد و بعضی دیگر مانند چاووش خوانی به فراموشی سپرده شده است.

8 مرداد 1399

حرکت نقدینگی به سمت بازار کاذب سکه، ارز و مسکن افزایش قیمت به دنبال دارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:تا زمانی که نقدینگی موجود در کشور به سمت فراوری سوق داده نشود ودراین جهت کانالیزه نشود شاهد حرکت آن به سمت بازار کاذب سکه، ارز،مسکن و خودرو همراه با افزایش قیمت ها خواهیم بود.

8 مرداد 1399

عمران خان: هند پشت ماجرای حمله به ساختمان بورس کراچی واقع شده است

نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی گفت: هندوستان پشت این حمله قرار گرفته است و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.

8 مرداد 1399

همه نیروگاه های بنیاد در بورس عرضه می شوند

به گزارش خبرنگاران، پرویز فتاح امروز هشتم خرداد در مراسم افتتاح فاز 1 و 2 نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد اظهار کرد: بالاترین عبادت خدمت به مردم است و این از افتخارات ما محسوب می گردد.

8 مرداد 1399
تعداد: (153)