مهلت ثبت نام در 3 آزمون وزارت بهداشت فردا به سرانجام می رسد

به گزارش مجله چایی، مهلت ثبت نام در 3 آزمون علوم پایه، جامع پیش کارورزی و آزمون جامع داروسازی (180 واحدی) فردا دوشنبه 10 شهریور ماه سرانجام می پذیرد.

مهلت ثبت نام در 3 آزمون وزارت بهداشت فردا به سرانجام می رسد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، سه آزمون علوم پایه، جامع پیش کارورزی و آزمون جامع داروسازی (180 واحدی) آزمون هایی هستند که در روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 شهریور 99 در نوبت صبح و عصر برگزار خواهند شد. بر این اساس، آزمون پیش کارورزی روز پنجشنبه 20 شهریورماه ساعت 8 صبح، آزمون علوم پایه پزشکی بعدازظهر همان روز (20 شهریور) ساعت 14 و آزمون های علوم پایه دندانپزشکی و جامع داروسازی (180 واحدی) صبح روز جمعه 21 شهریور 99 ساعت 8 برگزار خواهد شد.

دانشگاهی که به عنوان محل آزمون داوطلبان آزمون های فوق خواهد بود در صورتی که دارای امکانات کافی و استاندارد مورد تایید مرکز سنجش آموزش پزشکی باشد، آن دانشگاه می تواند آزمون را به صورت الکترونیک برگزار کند.

داوطلبان برای ثبت نام در امتحانات ذکر شده می توانند همانند دوره قبل و از طریق نام کاربری و رمز عبور اعلام شده قبلی تا آخر وقت فردا دوشنبه 10 شهریور 99 نسبت به ثبت نام اقدام کنند. همچنین در صورتی که محل آزمون داوطلب، دانشگاهی به غیر از دانشگاه محل تحصیل خود باشد، باید قبل از ثبت نام با دانشگاه محل آزمون هماهنگی شود و در صورت داشتن ظرفیت و تایید دانشگاه محل آزمون، ضمن ثبت نام داوطلب توسط دانشگاه، محل تحصیل داوطلب نیز به همراه معرفی نامه به دانشگاه مربوطه اطلاع داده شود.

در خصوص ثبت نام داوطلبان آزمون علوم پایه پزشکی، تنها داوطلبان ورودی مهر 96 به بعد، با عنوان داوطلب برنامه درسی ملی مشخص و ثبت نام می شوند.

داوطلبان اتباع غیر ایرانی نیز در زمان ثبت نام با عنوان تبعه خارج از کشور مشخص شوند و چنانچه برای این گروه از داوطلبان، سئوالات انگلیسی نیز مورد نیاز است این موضوع باید در زمان ثبت نام در سامانه مرکز سنجش اعلام شود.

همچنین متقاضیان تحصیل کرده خارج از کشور باید قبل از ثبت نام از طریق سایت https://epay.sanjeshp.ir/ هزینه ثبت نام را پرداخت کنند و تا فردا دوشنبه 10 شهریورماه با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به مراکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه، پیش کارورزی و داروسازی، مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون های مذکور اقدام کنند. (داوطلبانی که هزینه ثبت نام خود را در اسفند 98 پرداخت کرده اند این مبلغ پرداخت شده به عنوان هزینه ثبت نام آزمون شهریور 99 آن ها لحاظ خواهد شد.

4118/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 651

به "مهلت ثبت نام در 3 آزمون وزارت بهداشت فردا به سرانجام می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در 3 آزمون وزارت بهداشت فردا به سرانجام می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید