همکاری ایرانسل و بانک سامان در زمینۀ فین تک

به گزارش مجله چایی، مدیران عامل ایرانسل و بانک سامان، بر گسترش همکاری ها در زمینۀ فناوری های نوظهور اقتصادی تأکید کردند.

همکاری ایرانسل و بانک سامان در زمینۀ فین تک

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مدیران عامل ایرانسل و بانک سامان، روز دوشنبه 10 خرداد 1400 در محل بانک سامان ملاقات کردند.

در این ملاقات دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، مهندس علیرضا معرفت مدیرعامل و مهندس ولی ضرابیه رئیس هیأت مدیرۀ بانک سامان و مهندس بهزاد گلکار مدیرعامل شرکت توسعۀ سرمایه گذاری سامان حضور داشتند.

در این نشست مشترک، دو طرف در زمینۀ تهیۀ راهبرد مشترک برای توسعۀ فعالیت ها در حوزۀ فین تک توافق کردند.

بر این اساس، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در راستای توسعۀ کسب وکارهای دیجیتال و فناوری های نوظهور اقتصادی، مشارکت و همکاری دو جانبۀ خود با بانک سامان را گسترش می دهد.

هدف از این همکاری، بهره مندی از تجربۀ بالای این دو شریک استراتژیک، با بهره گیری از زیرساخت فنی قوی و قابل اعتماد و نیروی انسانی متخصص، در راستای ایجاد هم افزایی قابل توجه در این حوزه و بهبود کیفیت و تنوع خدمات اقتصادی قابل ارائه به مصرف کنندگان نهایی است.

فناوری های اقتصادی یا فین تک که طی سال های اخیر توجه زیادی را به خود معطوف نموده، ناظر به هر نوع استفاده از فناوری در ارائۀ خدمات اقتصادی است. طیف وسیعی از استفاده کنندگان خدمات اقتصادی، از مشاغل گرفته تا مصرف کنندگان نهایی، جامعۀ هدف کسب وکارهای فین تک هستند. به طور کلی، هر شرکتی که از اینترنت، دستگاه های تلفن همراه، فناوری نرم افزار یا خدمات ابری برای ارائۀ خدمات اقتصادی یا اتصال مشتریان خود به ارائه دهندگان خدمات اقتصادی استفاده می نماید، به نوعی یک شرکت فعال در زمینه فناوری های اقتصادی یا فین تک محسوب می گردد.

مشترکان ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، یکی از بزرگترین ایجادکنندگان تراکنش های پرداخت الکترونیک روزانه، شامل تراکنش به وسیله کدهای دستوری (USSD) یا تراکنش های اقتصادی به وسیله درگاه های پرداخت اینترنتی هستند و شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، یکی از برترین شرکت های پرداخت (PSP) ایران است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1117

به "همکاری ایرانسل و بانک سامان در زمینۀ فین تک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری ایرانسل و بانک سامان در زمینۀ فین تک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید