واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت کالدرون، چرا آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است محروم نشدند؟!

به گزارش مجله چایی، باشگاه پرسپولیس نسبت به محرومیت گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت کالدرون، چرا آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است محروم نشدند؟!

حسین قدوسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله چایی در خصوص محرومیت یک جلسه ای گابریل کالدرون از سوی کمیته انضباطی که به خاطر شکایت باشگاه استقلال از این مربی بوده است، گفت: کالدرون در مصاحبه های خود که سند آن موجود است به هیچ عنوان به باشگاه استقلال اتهامی نزد و فقط تأکید داشت نتایج بازی ها باید در داخل زمین تعیین گردد و نه بیرون زمین. او در دفاعیه ای که باشگاه به کمیته انضباطی ارائه کرد تاکید داشت که اصلاً نام تیم استقلال را در مصاحبه خود نیاورده است، اما این کمیته به خاطر شکایت باشگاه استقلال از کالدرون تصمیم به محرومیت او گرفت، در حالی که اصلاً به دفاعیه ارائه شده توجهی نشد.

وی با تأکید بر اینکه پیش از این مربیانی بودند که به طور مستقیم به باشگاه پرسپولیس اتهام زده بودند، خاطر نشان کرد: چرا وقتی آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است و با این نظر در واقع فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را هم زیر سوال بردند، کمیته انضباطی واکنشی از خود نشان نداد؟! بارها و بارها این اظهارنظر ها شد و پرسپولیس را متهم کردند، اما کمیته انضباطی سکوت کرد و آقای حسن زاده (رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال) تصمیم به محرومیت عضوی از باشگاه پرسپولیس گرفت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: محمدحسن انصاری فرد بعد از اعلام رأی با رئیس کمیته انضباطی تماس گرفت، اما او گفت که در جلسه است. مدیریت باشگاه از رئیس کمیته انضباطی خیلی شاکی است، از اینکه 10 جلسه محرومیت در این فصل علیه تیم پرسپولیس در نظر گرفته است و اعتراض دارد به اینکه چرا این کمیته تمام باشگاه ها را به یک چشم نگاه نمی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 27

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت کالدرون، چرا آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است محروم نشدند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت کالدرون، چرا آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است محروم نشدند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید