پیام نیمه شب بیرانوند به طرفداران پرسپولیس؛ امیدوارم درکم کنید!

به گزارش مجله چایی، گلر ملی پوش پرسپولیس که طی چند روز اخیر تیتر یک رسانه های ورزشی شده بود پیغامی خطاب به پرسپولیسی ها داد.

پیام نیمه شب بیرانوند به طرفداران پرسپولیس؛ امیدوارم درکم کنید!

به گزارش خبرنگاران علیرضا بیرانوند که یک هفته جنجالی و پرماجرا را پشت سر گذاشت، اکنون در پستی بخشی از نارضایتی خود از باشگاه را علنی کرد . البته او در این استوری تنها به ابهامات اضافه نموده است.

گلر ملی پوش پرسپولیس که طی چند روز اخیر تمام تیتر اصلی رسانه های ورزشی را در مورد فسخ قرارداد و ماجرای خاتمه همکاری اش و در ادامه مذاکره با استقلال به خود اختصاص داده بود، اکنون بعد از سکوت محض در مورد این اتفاقات در یک استوری اینستاگرامی به آن پاسخ داده است.

او استوری خود را با کنایه نسبت به انتقال های چند روز و چند ساعت اخیر فوتبال ایران و ارقامی که درباره آن به صورت رسمی و غیررسمی منتشر شده، شروع نموده و نوشته: امروز که پرده ها کنار رفته و رقم بسیاری از قراردادها منتشر شده همه میتوانند ببیند و قضاوت نمایند که من علیرضا بیرانوند در انتخابهایم به مسائل مالی اهمیت داده ام یا نه.

در بخش بعدی جملات او از دوران حضورش در پرسپولیس با فعل ماضی یاد می نماید و می گوید: حالا با وجدانی آسوده رو به طرفداران پرسپولیس می گویم من با قلبم ماندم و در کنار هم تیمی هایم برای سربلندی تیم جنگیدم.

بخش مهم پیغام بیرانوند از اینجا به بعد است که می گوید: امروز اما دلخورم چون بی مهری دیده ام خواسته یا ناخواسته در آستانه تصمیمی سخت قرارم داده اند.

و بعد: می خواهم اطمینان داشته باشید روزهای درخشانی را که با هم ساختیم فراموش نخواهم کرد.

و در نهایت: حتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند، امیدوارم درکم کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 تیر 1402 بروزرسانی: 14 تیر 1402 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1715

به "پیام نیمه شب بیرانوند به طرفداران پرسپولیس؛ امیدوارم درکم کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام نیمه شب بیرانوند به طرفداران پرسپولیس؛ امیدوارم درکم کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید