شرایط اضطراری اسطوره فوتبال دنیا ، پله به آخرین ساعات زندگی نزدیک شد!

به گزارش مجله چایی، پله با سرطانی که از روده آغاز شده و تبدیل به متاستاز می گردد (زمانی که به سایر اندام ها سرایت می نماید) مبارزه می نماید.

شرایط اضطراری اسطوره فوتبال دنیا ، پله به آخرین ساعات زندگی نزدیک شد!

به گزارش خبرنگاران پله اسطوره فوتبال برزیل که از روز سه شنبه در پی تورم عمومی بدنش و نارسایی قلبی در بیمارستان آلبرت انیشتین در سائوپائولوی برزیل بستری شده بود، به بخش مراقبت های تسکین دهنده در این بیمارستان منتقل شده است. مراقبت های تسکین دهنده برای بیماران مبتلا به بیماری یا شرایط بالقوه تهدیدکننده زندگی و مراقبت های خاتمه زندگی است.

بر اساس گزارش های منتشرشده در رسانه های برزیلی، شیمی درمانی روی اسطوره فوتبال برزیل دیگر جواب نمی دهد و به همین علت پزشکان بیمارستان آلبرت انیشتین این روش درمانی را متوقف نموده اند. پله با سرطانی که از روده آغاز شده و تبدیل به متاستاز می گردد (زمانی که به سایر اندام ها سرایت می نماید) مبارزه می نماید.

پله 82 ساله که بین سال های 1957 تا 1971 در عضویت تیم ملی فوتبال برزیل بود و در 92 بازی ملی 77 گل هم به ثمر رساند، به سلسائو برای فتح جام های جهانی 1985، 1962 و 1970 یاری کرد. او بعلاوه در 659 بازی برای تیم باشگاهی سانتوس 643 گل به ثمر رساند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1621

به "شرایط اضطراری اسطوره فوتبال دنیا ، پله به آخرین ساعات زندگی نزدیک شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اضطراری اسطوره فوتبال دنیا ، پله به آخرین ساعات زندگی نزدیک شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید