پتانسیل خوبی در اسکی داریم که باید بهتر شویم

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و پارا آسیایی صبح امروز به ریاست سید حمید سجادی و با حضور رؤسای دو فدراسیون ناشنوایان و اسکی برگزار شد.

پتانسیل خوبی در اسکی داریم که باید بهتر شویم

در این جلسه ارائه گزارش از طریق نظریان رئیس فدراسیون اسکی برای حضور در المپیک زمستانی و رئیس فدراسیون ناشنوایان در خصوص بازی های المپیک ناشنوایان در دستور کار قرار گرفت.

سجادی وزیر ورزش و جوانان، با تاکید بر حضور کیفی کاروان های ورزشی ایران در رویدادهای مهم بین المللی اعلام نمود: باید تلاش کنیم بستر حضور پیروز ورزشکاران دارای معلولیت مهیا شود.

وی با اشاره به پیروزیت هایی که ورزشکاران ناشنوا و کم شنوای کشورمان که در مسابقات مختلف کسب کرده اند، گفت: جامعه ورزش قدردان زحمات این عزیزان است و امیدوارم بتوانیم شرایطی را ایجاد کنیم که در ابعاد مختلف، ورزش در این حوزه توسعه پیدا کند. با تمام مسائل ورزشکاران دارای معلولیت آشنا هستیم و تلاش می کنیم در رفع آنها بکوشیم.

وی مسأله اشتغال، توسعه فضاهای ورزشی، فراهم نمودن امکانات و تجهیزات برای انجام فعالیت های ورزشی، حمایت از ورزشکاران ناشنوا را بخشی از مسائل ورزشکاران ناشنوا دانست و تاکید کرد: درصدد هستیم یک معاونت را مسئول شناسایی و رفع مسائل آنها کنیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص اسکی بازان کشورمان این نکته را مورد توجه قرار داد که با توجه به پتانسیل اسکی ایران، باید تلاش شود در هر رویدادی نتایج بهتری کسب شود.

او کسب تجربه در چنین رویدادهایی را بسیار مهم دانست و گفت: زیرساخت های طبیعی و وجود پیست های اسکی باید فرصتی برای برگزاری اردوهای تدارکاتی با سایر کشورها و میزبانی رقابت ها شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1438

به "پتانسیل خوبی در اسکی داریم که باید بهتر شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پتانسیل خوبی در اسکی داریم که باید بهتر شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید