پژمان بازغی: برای بازی در افرا فحش خوردم

به گزارش مجله چایی، پژمان بازغی با اعتقاد بر اینکه تلویزیون به قصه های متفاوت و مدرنی مثل افرا نیاز داشت، خاتمه این سریال را غافلگیر کننده اعلام کرد.

پژمان بازغی: برای بازی در افرا فحش خوردم

به گزارش ایسنا، پژمان بازغی درباره سریال افرا که مدتی پیش پخش آن از تلویزیون به انتها رسید، گفت: تلویزیون به قصه هایی مثل افرا که کمی مدرن تر و همراه با جامعه باشد احتایج دارد.

ما همیشه در تلویزیون از نقطه آ تا نقطه ب می رویم و سعی می کنیم یک قصه خطی را رعایت کرده و یک قهرمان داشته باشیم. افرا غافلگیری داشت و تا لحظه آخر مردم نمی توانستند حدس بزنند که چه اتفاقی می افتد.

بازغی درباره برخی انتقاد ها به شخصیتی که در افرا بازی کرد و رفتار این شخصیت، توضیح داد: از قسمت 17 ـ 18 به بعد خیلی ها به صفحه ام در فضای مجازی آمده و به خاطر رفتارم در سریال انتقاد می کردند.

در صورتی که زود قضاوت کردند و در انتها قاتل را بخشیدند. ما در جایگاهی نیستیم که قضاوت کنیم و هر کسی دلایل خودش را دارد. حسنش این بود که در این مجموعه هم خانواده ضارب و هم مقتول را می دیدم و به هر دو طرف حق می دادیم.

اینکه مردم واکنش نشان می دادند، خوب بود؛ البته گاهی الفاظ نادرست هم به کار می بردند این هم بخشی از حرفه ماست. منِ پژمان بازغی به عنوان کسی که بیش از بیست سال است در سینما و تلویزیون کار می کند، می گویم این حجم از بازخورد لذت بخش است؛ حتی الفاظ بد هم بازخورد خوب است، زیرا انقدر نقش طبیعی بوده و مخاطب ارتباط برقرار کرده که واکنش نشان می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1336

به "پژمان بازغی: برای بازی در افرا فحش خوردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمان بازغی: برای بازی در افرا فحش خوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید