کمالوند: بدون من هم پارس در لیگ می ماند، پولی که باید خرج جوانان گردد در بانک های کاناداست

به گزارش مجله چایی، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با انتقاد از شرایطاین باشگاه می گوید تیمش از لحاظ فنی شرایط خوبی دارد و بدون او هم می تواند در لیگ برتر باقی بماند.

کمالوند: بدون من هم پارس در لیگ می ماند، پولی که باید خرج جوانان گردد در بانک های کاناداست

اگر علاقمند به سفر با بهترین تورهای ارزان قیمت کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر فولاد اظهار کرد: به هیچ عنوان در بازی امروز مستحق شکست نبودیم. شاید به جز توپی که فرناندو، دروازه بان ما در خروج از دروازه اشتباه کرد، موقعیتی نصیب فولاد نشد. هم در مالکیت توپ و هم در ایجاد موقعیت با همه مسائل مان از فولاد بهتر بودیم و اصلا مستحق شکست نبودیم. فکر می کنم علاوه بر همه مسائل مان، بدشانسی هم چند هفته است گریبان ما را گرفته است. موقعیت های 100 درصد را از دست می دهیم. به فولاد تبریک می گویم و امیدوارم این بدشانسی ها دست از سر تیم ما بردارد.

او ادامه داد: مسائل ما باید حل گردد. اگر حساب بانکی باشگاه که مسدود است باز گردد و همچنین پنجره نقل و انتقالاتی ما باز گردد، فکر می کنم تیم ما مشکل فنی ندارد. همه بازی را دیدید. ما در زمین فولاد باز کردیم و پا پس نکشیدیم و تیم برتر میدان در خیلی از دقایق بودیم. یک سری مسائل داریم و در یک سری از پست ها باید تقویت شویم. امیدوارم شرایط به گونه ای گردد که این مسائل برطرف و رجوع گردد. تیم ما تیم خوبی است. ما در این 5 بازی که شکست خوردیم در به تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال و شهر خودرو بوده است. فکر می کنم اگر این دو مشکل ما حل گردد شرایط پارس جنوبی در جدول بهتر می گردد. نبودن یک تمام نماینده در تیم ما تاثیرگذار بوده است. این مشکل اساسی ما در خط حمله است. ما 4 تا موقعیت 100 درصد داشتیم. فیلم را ندیدم اما بازیکنان می گویند در آن صحنه ای که آقای اکبریان خطای پشت محوطه اعلام نموده تصمیمش اشتباه بوده و خطا درون مححوطه اتفاق افتاده است. بحثی هم راجع به داوری نداریم ولی ما از نظر فنی مستحق باخت نبودیم.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که چرا امروز بیشتر روی نیمکت نشسته بود و کنار خط نیامد هم شرح داد: دیگه سن ما بالا رفته است و پیر شدیم. بیشترا آقای اسدی کنار خط می رود چون تفکرات من را می شناسد. واقعا هم اتفاقی نمیفتد که من کنار خط بیایم و بازیکنان خوب بازی می نمایند. در 90 درصد بازی ها مستحق شکست نبودیم. متاسفانه هفته هاست دچار این مسائل شده ایم. چندین بار توپ هایمان به تیر خورده است و پنالتی خراب کردیم. از لحاظ روحی و روانی بازیکنان در شرایط خوبی نیستند. در نیم فصل با اضافه شدن یکی دو بازیکن و برطرف مسائل روحی و روانی شرایط پارس جنوبی بهتر می گردد. اگرچه از اول هم سال جاری با تمام مسائل و کاهش 40 درصدی بودجه نسبت به فصل گذشته، باز هم تمام هدف تیم ماندن در لیگ برتر است. من این قول را می دهیم که در لیگ برتر بمانیم چون تعیین است تیمی که استخوان دارد و گردن کلفت فوتبال بازی می نماید ممکن است در برخی بازی ها بدشانسی بیاورد. تیم های بزرگ جهان هم ممکن است در چند بازی دچار مشکل شوند. ما هم در چند بازی است که دچار مشکل شده ایم. سعی می کنیم سریع تر خودمان را از این شرایط خارج کنیم.

سرمربی پارس درباره صحبت های دستیارش در نشست خبری قبل از بازی که گفته بود کمالوند بعد از نیم فصل اول از پارس جنوبی جدا می گردد هم شرح داد: کارنامه من تعیین است. تا الان نه تیمی را به لیگ یک فرستادم و نه نزدیک منطقه سقوط نموده ام. اگر قرار باشد جدا شوم به اوضاع سر و سامان می دهم و شرایطی برای تیم ایجاد می کنم که جایگاهی مطمئن داشته باشد تا به امید خدا یک فکر اساسی برای تیم بکنیم.

از او درباره مسائل تیم های نفتی پرسیده شد که پاسخ داد: الان چه چیزی در مملکت درست است که فوتبال درست باشد. امروز از هتل به سمت استادیوم می آمدم و دیدم که نصف شهر را آب گرفته است. این زشت است. شرایط معیشت مردم را ببینید، یا گرانی بنزین و مواد اولیه زندگی را مشاهده کنید. من واقعا مانده ام یک کارمند که برجی 3 میلیون حقوق می گیرد چگونه زندگی اش را می گرداند. اصلا بحث فوتبال نیست. ما کشوری هستیم با ثروت بسیار غنی ولی مثل گداها زندگی می کنیم. مشکل این است که پولی که باید به فوتبال، ورزش و جوانان داده گردد و آن ها استفاده نمایند متاسفانه در بانک های کانادا، آمریکا و انگلیس دزدی های چند هزار میلیاردی می گردد و شرایط مردم همین می گردد که می بینید. مگه چقدر سرمایه در مملکت ما وجود دارد؟ صبح از خواب بلند می شویم و می بینیم یک نفر 3 هزار میلیارد دزدیده است. فردا یک نفر دیگر 2 هزار میلیارد می دزدد. این مشکل مملکت است. الان در خوزستان هر کسی حیاط خانه اش را بکند به نفت می رسد، باید شرایط این باشد؟ راجع به خودمان که نمی خواهم صحبت کنم چون لوث شده است. فشار این مسائل روی اقشار ضعیف جامعه است. تمام تصمیماتی هم که دولت اتخاذ می نماید ثروتمندان را ثروتمندتر می نماید و ضعیف ها را ضعیف تر می نماید. فقط بحث ورزش و فوتبال نیست. این داستان باید به طور کلی حل گردد. من این افتخار را داشتم که دو، سه سال در خدمت مردم خونگرم خوزستان بودیم و با استقلال خوزستان به لیگ برتر آمدیم. واقعا شرایط مردم بسیار سخت است مخصوصا در استان های جنوبی این شرایط محسوس تر است. استان هایی که بیشتر پول دارند، دردشان بیشتر است. فوتبال نشات گرفته از جامعه است. در بیشتر خانواده ها پدر خانواده شرمسار زن و بچه اش است و واقعا من هم به عنوان یک ورزشکار از اتفاقاتی که افتاده است ناراحتم. در خصوص تیم خودمان بگویم که این را قول را می دهم که پارس جنوبی در لیگ ماندنی می گردد، چه با فراز کمالوند چه بدون کمالوند. چون تیمی که اینگونه بازی می نماید به هیچ عنوان نباد در این جای جدول باشد. مسائل دیگر باعث شد که تمرکزمان را از دست بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 252

به "کمالوند: بدون من هم پارس در لیگ می ماند، پولی که باید خرج جوانان گردد در بانک های کاناداست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: بدون من هم پارس در لیگ می ماند، پولی که باید خرج جوانان گردد در بانک های کاناداست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید