گردوخاک محمود فکری برای استقلالی ها در رختکن

به گزارش مجله چایی، استقلال در حالی مقابل سایپا مغلوب شد که نمایش خوبی هم ارائه نکرد و به معنای واقعی کلمه با تیمی که هفته گذشته در تبریز دیده بودیم، فرسنگ ها فاصله داشت.

گردوخاک محمود فکری برای استقلالی ها در رختکن

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جدا از مسائل تاکتیکی، استقلالی ها در مقابل سایپا به لحاظ فردی هم اشتباهات فراوانی مرتکب شدند و برخی از بازیکنان این تیم واقعاً پایین تر از حد انتظار بودند. این مسئله خشم محمود فکری را نیز در پی داشت به طوری که در همان بین دو نیمه به شدت با چند بازیکن تند صحبت کرد و آنها بابت نمایش ضعیف خود مؤاخذه شدند.

لو دادن توپ

یکی از بازیکنان ضعیف استقلال مقابل سایپا، محمد دانشگر بود؛ مدافعی که لحظاتی پس از پایان نیمه اول می رفت تا با دریافت کارت قرمز استقلال را 10 نفره کند. البته کادر فنی آبی پوشان بلافاصله پس از اینکه متوجه شدند داور به سمت دانشگر آمد، به داخل زمین رفتند و به هر شکل ممکن قضیه را فیصله دادند تا فریاد اعتراض سایپایی ها بابت اخراج نشدن مدافع استقلال به آسمان بلند گردد. ماجرا تمام شد ولی محمود فکری در داخل رختکن قضیه را فراموش نکرد. سرمربی استقلال بابت اینکه دانشگر چنین رفتاری انجام داده و نزدیک بود برای کل مجموعه دردسر درست کند به شدت عصبانی شده و شاگرد خود را مورد انتقاد قرار داد. البته شرایط فنی و سبک بازی این بازیکن نیز باعث عصبانیت فکری شده بود به همین خاطر در فرصت استراحت بین دو نیمه دانشگر را مؤاخذه کرد و با قاطعیت به او می گفت چرا کاری کردی که نزدیک بود اخراج شوی و برای کل تیم دردسر درست کنی؟ چرا در طول مسابقه این قدر توپ لو دادی؟ حواست کجا بود ؟چرا مثل بازی های قبل نیستی؟

انتقاد از سایر نفرات

البته این فقط محمد دانشگر نبود که در بین دو نیمه مورد انتقاد محمود فکری نهاده شد بلکه سرمربی استقلال چند بازیکن دیگر را نیز مورد خطاب قرار داد و بابت عملکرد ضعیف آنها شاکی بود. فکری با صدای بلند داخل رختکن می گفت: من نمی دانم چرا شما در این مسابقه این قدر در پاس دادن اشتباه می کنید؟ چرا امروز بد بازی می کنید؟ چرا توپ را به داخل محوطه جریمه حریف نمی رسانید؟ این طوری که نمی گردد به سایپا گل زد. البته استقلال در نهایت بازی را به سایپا واگذار کرد و فکری در پایان مسابقه به شدت ناراحت بود ولی ترجیح داد آخر بازی حرفی نزند و همه صحبت های خودش پیرامون نیمه دوم را به تمرین روز یک شنبه آبی پوشان موکول کند.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 907

به "گردوخاک محمود فکری برای استقلالی ها در رختکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردوخاک محمود فکری برای استقلالی ها در رختکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید