اخبار مجلس

مجلس فتیله گرانیِ انرژی در هتل ها را پایین می کشد؟

پس از اعتراض گسترده #هتلداران به افزایش هزینه حامل های انرژی، به ویژه شش برابر شدن قیمت گاز و هشداری که نسبت به گران کردن خدمات اقامت در #هتل داده شد، معاون گردشگری از موافقت کمیسیون تلفیق با اصلاح تعرفه حامل های انرژی تاسیسات گردشگری خبر داد و در عین...

20 اردیبهشت 1401

کلاس های حضوری مدارس در شرایط ایمن برگزار گردد

تهران (پانا) - دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت اگر سویه نو کرونا پیش روی بیش تری داشته باشد مدارس حضوری نخواهد شد اما تصمیم نهایی بر عهده ستاد ملی مقابله با کرونا است.

18 فروردین 1401

عباسی: شهرداری تهران لایحه بانک زمین را به شورا ارسال کند

رئیس کمیسیون، شهرسازی شورای شهر تهران از شهردار خواست که هر چه زودتر نسبت به ارایه لایحه بانک زمین شهرداری تهران به شورای اسلامی شهر اقدام کند.

10 آذر 1400

آخرین جلسه شورای هماهنگی استان تهران در سال 1399 برگزار گردید

چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور ارایه گزارش در مورد مصوبات جلسات قبلی، عملکرد و جمع بندی نظرات و بعلاوه انجام مشاوره های لازم در امور مدیریتی و ایجاد هماهنگی در استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در جهت...

31 مرداد 1400

تصویب لایحه ای در سنای آمریکا برای رقابت با چین

مجلس سنای آمریکا با 68 رای مثبت به 32 رای منفی اقدام به تصویب یک بسته قانونی فراگیر با هدف تقویت قابلیت این کشور برای رقابت با چین در حوزه تکنولوژی کرد.

9 مرداد 1400

خبرنگاران ارتقای امنیت قرق بانان، لازمه حراست از جنگل های هیرکانی

گرگان - خبرنگاران - سوء قصد، تهدید و ضرب و شتم قرق بانان جنگل های هیرکانی در غرب و شرق گلستان طی هفته گذشته حکایت از افزایش تعرض متخلفان حوزه منابع طبیعی به حافظان انفال دارد که در صورت کم توجهی متولیان، شرایط را برای تکرار حوادث تلخی همچون شهادت محیط...

6 خرداد 1400

ملاقات ظریف با مسعود بارزانی

خبرنگاران : وزیر امور خارجه که به اربیل سفر نموده است با مسعود بارزانی ملاقات و تبادل نظر کرد.

4 خرداد 1400

رئیس جمهور آلمان: کرونا شکاف عمیقی در جامعه ایجاد کرده است

رئیس جمهور آلمان در مراسم یادبود قربانیان کرونا این بحران را عامل ایجاد شکاف عمیق در جامعه دانسته و مشاور دولت آلمان هم قرنطینه سخت 6 هفته ای را برای مهار موج سوم کرونا لازم دانست.

20 اردیبهشت 1400

موافقت پنتاگون با تمدید حضور 2300 نیروی گارد ملی در ساختمان کنگره

وزیر دفاع آمریکا با ادامه حضور 2300 نیروی گارد ملی در ساختمان گارد ملی تا 23 ماه می موافقت کرده است.

21 فروردین 1400

خبرنگاران هاشمی درباره آخرین شرایط طلب از شرکت رسا تجارت توضیح داد

تهران- خبرنگاران- رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره آخرین شرایط دریافت طلب شهرداری تهران از شرکت رسا تجارت، توضیح داد.

20 فروردین 1400

اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات 1400 اعمال می گردد؟

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید نمود که در صورت تایید نهایی از سوی شورای نگهبان، انتخابات 1400 براساس قانون اصلاحی برگزار می گردد.

18 فروردین 1400

ساماندهی واحدهای بازیافت پسماندهای خشک ری در دستور کار نهاده شد

دبیر کارگروه مدیریت پسماند استان تهران با اشاره به مصوبات پنجاه و دومین نشست کارگروه مدیریت پسماند استان تهران گفت بر اساس تصمیم اتخاذ شده واحدهای بازیافت پسماندهای خشک ری ساماندهی می گردد.

22 بهمن 1399

مصوبه ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه ابلاغ شد

خبرنگاران : مصوبه ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه در تهران توسط استاندار تهران ابلاغ شد.

9 بهمن 1399

ارائه نسخه ای از قرارداد اعطای وام به تسهیلات گیرنده الزامی است

بانک ها و موسسات اعتباری موظف هستند مصوبات شورای پول و اعتبار و بخشنامه های بانک مرکزی مبنی بر لزوم در اختیار قرار دادن نسخه ای از قراردادهای تسهیلات بانکی به تسهیلات گیرنده/ وثیقه گذار/ضامن را رعایت کنند.

5 بهمن 1399

قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شدنی است

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره شانس ایران برای میزبانی جام ملت های آسیا سال 2027، گفت: فدراسیون فوتبال مدارک لازم را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و با توجه به ورزشگاه های...

3 بهمن 1399

پاسخ به ابهامات بودجه 1400

دولت دوازدهم آخرین لایحه بودجه عمر خود را تقدیم مجلس کرد. طبق روال سال های گذشته، رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه در نشستی خبری به تبیین ابعاد بودجه می پردازند. گفته می شود در این لایحه، شرایط تأمین ارز و نرخ گذاری اجرا...

13 دی 1399

کرونا بهانه ای شد تا به نحوه استاندارسازی سیستم های بهداشتی مدارس بپردازیم

تهران (پانا) - به گفته عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی استفاده از ظرفیت های نمایندگان مجلس و دعوت از آنها به عنوان عضو افتخاری مجمع خیرین استان ها می تواند دغدغه و مسائل خیرین را منتقل و اذهان نمایندگان را برای مباحث کلان این حوزه آماده کند.

5 آذر 1399

رتبه های برتر آزمون دستیاری معرفی شدند ، امکان انتخاب رشته تا فردا، 14 شهریورماه

مرکز سنجش آموزش پزشکی فهرست رتبه های برتر چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری را منتشر کرد.

25 مهر 1399

خبرنگاران فرماندار روانسر برای مقابله با ویروس کرونا فراخوان همکاری داد

کرمانشاه- خبرنگاران- سعدی مصطفی زاده با توجه به استمرار شرایط هشدار در این شهرستان به دلیل شیوع ویروس کرونا، ازآحاد مردم درخواست کرد برای مقابله با شیوع هر چه بیشتر این بیماری به ستاد مقابله با کرونا بپیوندند.

15 مرداد 1399

چرا قتل رومینا حساسیت اجتماعی را برانگیخت؟

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ضمن تشریح دلایل ایجاد حساسیت اجتماعی با قتل دختر 14 ساله گیلانی توسط پدرش، بر ضرورت تصویب قانون حمایت از حقوق بچه ها و نوجوان و بهره مندی از ظرفیت منابع اجتماعی تاکید نمود.

14 مرداد 1399
تعداد: (29)