احتمال اعمال محدودیت در پرواز های نوروزی، مسافران هوایی گوش به زنگ باشند خبرنگاران

به گزارش مجله چایی، طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، باوجود برنامه ریزی اجرا شده در پرواز های نوروزی، احتمال اعمال محدودیت پروازی مطابق با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا وجود دارد.

احتمال اعمال محدودیت در پرواز های نوروزی، مسافران هوایی گوش به زنگ باشند خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سازمان هواپیمایی کشوری ارتباط تنگاتنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و همچنین ستاد مقابله با کرونا داشته و این همکاری ها همچنان ادامه دارد و برهمین اساس در حوزه ارائه خدمات به مسافر در نوروز 1400 نیز تابع قوانین ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

چنانچه در اوج سفر های نوروزی ستاد مبارزه با کرونا به این نتیجه برسد که محدودیت های پروازی اعمال گردد، علاوه بر استان خوزستان، استان های دیگر با محدودیت روبرو خواهند شد، حتی اگر بلیت ها پیش فروش شده باشند، براساس هماهنگی های انجام شده، شرکت های هواپیمایی همه مبلغ بلیت خریداری شده را بدون کسر جریمه به مسافران مسترد خواهند کرد.

پاسخگویی به شکایات مردمی به صورت روزانه توسط دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان انجام می گردد، چنانچه شکایتی از سوی مسافران مبنی بر اهمال در استرداد مبلغ بلیتشان وجود دارد، می توانند مراتب را به وسیله پورتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس www.cao.ir مطرح تا به شکایت ایشان در اسرع پاسخ داده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 998

به "احتمال اعمال محدودیت در پرواز های نوروزی، مسافران هوایی گوش به زنگ باشند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال اعمال محدودیت در پرواز های نوروزی، مسافران هوایی گوش به زنگ باشند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید