اسکوچیچ: از باشگاه دریافتی داشته ام چون 15 روز پیش می خواستم بروم، ایران و نفت را دوست دارم، اما خانواده ام را بیشتر

به گزارش مجله چایی، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت، 15 روز پیش قصد رفتن از این تیم را داشته، اما باشگاه مبلغی را به او پرداخت نموده است.

اسکوچیچ: از باشگاه دریافتی داشته ام چون 15 روز پیش می خواستم بروم، ایران و نفت را دوست دارم، اما خانواده ام را بیشتر

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله چایی، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار صنعت نفت آبادان مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، گفت: فردا مقابل تیمی قوی و باسابقه بازی خواهیم داشت. استقلال بعد از آغاز بد در ابتدای لیگ، اکنون در شرایط خوبی قرار گرفته است. ما نیز با شرایط سختی روبه رو هستیم، اما خوب بازی نموده ایم.

وی در ادامه اضافه کرد: در کنار مسائل اقتصادی که با آن روبه رو هستیم بازیکنانی چون مهدی حنفی، عیسی آل کثیر و مهدی مؤمنی مصدوم هستند و نمی توانیم از آنها استفاده کنیم، اما من عادت دارم که با مسائل باشگاه و مصدومان کنار بیایم. ما به استقلال احترام می گذاریم، اما فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به این پرسش که آیا برنامه ای برای شکست استقلال دارد یا نه، گفت: قطعاً برنامه خواهیم داشت. شما فکر می کنید من مربی آماتوری هستم؟ ما استقلال را بررسی نموده ایم. این تیم الان خیلی خوب بازی می نماید و بازی هایش را می برد و بازیکنانش اعتمادبه نفس بالایی به دست آورده اند، اما ما نیز آنقدر بد نیستیم.

اسکوچیچ در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه بازیکنان مدعی هستند از نیم فصل دوم سال گذشته دریافتی نداشته اند و آیا خود او نیز چنین شرایطی دارد، گفت: بازیکنان این فصل هیچ دریافتی نداشته اند توقع و انتظار می رود که بعضی مسئولان شهر یاری نمایند تا بازیکنان انگیزه بیشتری داشته باشند. ما الان شرایط مناسبی نداریم، اما سعی می کنیم آنها را برای بازی ها کنار بگذاریم. از مسئولان توقع داریم که یاری حال ما باشند.

وی ادامه داد: در فوتبال ایران تمام تیم ها از جایی یاری می گیرند. ما از حق پخش نمی توانیم پولی بگیریم، بحث بلیت فروشی نیز خیلی چشم گیر نیست و اسپانسرها خیلی قابل توجه نبوده اند. ضمن اینکه پول هایی که باشگاه دریافت می نماید که به عنوان یاری محسوب می گردد باشگاه نمی تواند آنها را برگرداند. به نظرم ما هم می توانیم مثل بقیه تیم ها از جایی دیگر یاری بگیریم. شرایط در اروپا متفاوت است، چرا که بخش خصوصی پای کار بوده و می توانند از جایی دیگر پول قرض بگیرند. سؤال من این است که کدام تیم در ایران توانسته منابع اقتصادی خودش را داشته باشد و برای خودش خرج کند؟ من در این زمینه در دانشگاه درس خوانده ام و می توانم ساعت ها شرح دهم.

سرمربی صنعت نفت در واکنش به طرح این موضوع که واضح پاسخ نداده که آیا خودش دریافتی داشته است یا نه، توضیح داد: بله، من دریافتی داشته ام چون 15 روز پیش می خواستم بروم. هر چند احتیاج به پول نداشتم، اما مربیگری اینطور نیست که پول نگیرید و کار کنید. این مسئله راضی نماینده نخواهد بود. من در دو تیم قبلی ام در ایران تجربه داشتم که نتوانستم پول بگیرم. با وجود اینکه فدارسیون فوتبال رأی قطعی برای پرداخت مطالباتم از ملوان داده بود، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. نمی خواستم به فیفا شکایت کنم و به فدراسیون فوتبال ایران مراجعه و آنجا شکایت کردم. کمیته انضباطی هم حق را به من داد اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

در ادامه خبرنگاری موضوعی عجیب بیان کرد و به اسکوچیچ گفت که شما به پول احتیاج نداشتید و می توانستید پول تان را به بازیکنان بدهید.، سرمربی صنعت نفت در پاسخ گفت: من ایران و صنعت نفت را دوست دارم، اما خانواده ام را بیشتر دوست دارم. من نمی خواستم برای سومین بار اتفاق پول نگرفتنم تکرار گردد در تیم های ملوان انزلی و خونه به خونه بابل چنین اتفاقی برای من افتاده بود من اینجا آمده ام که لذت ببرم و در جایی که هستم کار کنم و پول بگیریم شما می توانید مفتی برای جایی کار کنید؟

به گزارش مجله چایی، پس از انتها نشست خبری اسکوچیچ رو به آن خبرنگار کرد و گفت شما در جایی که کار می کنید مفتی کار می کنید؟ من سه بچه دارم که آخرین آنها یک سال و نیمه است. من برای خانواده ام کار می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 14

به "اسکوچیچ: از باشگاه دریافتی داشته ام چون 15 روز پیش می خواستم بروم، ایران و نفت را دوست دارم، اما خانواده ام را بیشتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: از باشگاه دریافتی داشته ام چون 15 روز پیش می خواستم بروم، ایران و نفت را دوست دارم، اما خانواده ام را بیشتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید