اعزام 58 نیروی داوطلب پزشک یار و بهیار به بیمارستان های گیلان

به گزارش مجله چایی، خبرنگاران/گیلان مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اعزام 58 نیروی داوطلب پزشک یار و بهیار به بیمارستان های استان خبر داد و گفت: توزیع نیروی پرستار در بیمارستان رازی رشت و سایر بیمارستان های پذیرش دهنده بیماران تنفسی از روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

اعزام 58 نیروی داوطلب پزشک یار و بهیار به بیمارستان های گیلان

طاهره زاهدصفت در گفت وگو با مجله چایی، از معرفی نیروهای جدید پرستاری به بیمارستان های استان گیلان خبر داد و اضافه کرد: به دنبال فراخوان دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر جذب نیروی پرستار قراردادی و دعوت به همکاری داوطلبانه، طی سه روز اخیر، 40 نیروی جدید پرستاری تحت پوشش قرارداد یکساله شرکت آوای سلامت، به بیمارستان تامین اجتماعی رسول اکرم(ص) رشت که به عنوان یکی از بیمارستان های ریفرال(پذیرش دهنده بیماران آنفلوانزایی و تنفسی) در نظر گرفته شده است، معرفی شده اند.

وی اعلام نمود: همچنین توزیع نیروی پرستار در بیمارستان رازی رشت و سایر بیمارستان های پذیرش دهنده بیماران تنفسی از روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

مدیر امور پرستاری دانشگاه با اشاره به کمبود نیروی انسانی در شرایط بحرانی موجود، یادآور شد: در پی فراخوان دعوت نیروهای داوطلب و جهادی، طی هماهنگی های به عمل آمده با سپاه شرق گیلان، تعداد58 نیروی داوطلب پزشکیار و بهیار به بیمارستان های کوثر آستانه، انصاری رودسر، امینی لنگرود و پیروز لاهیجان و رسول اکرم (ص) رشت اعزام شدند.

وی از لغو سقف کار دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و اضافه کرد: دانشجویان پرستاری می توانند با مراجعه به دفتر امور پرستاری (خیابان نامجو- روبروی ورزشگاه عضدی- سازمان مرکزی دانشگاه- طبقه دوم) نسبت به تقاضای کار دانشجویی اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 280

به "اعزام 58 نیروی داوطلب پزشک یار و بهیار به بیمارستان های گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام 58 نیروی داوطلب پزشک یار و بهیار به بیمارستان های گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید