بایدن احتمالا با تکمیل دیوار مرزی مکزیک موافقت می نماید

به گزارش مجله چایی، به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، الهاندرو مایورکاس وزیر امنیت داخلی آمریکا اعلام نموده که دولت بایدن احتمالا با تکمیل فواصل موجود در دیوار مرزی مکزیک موافقت خواهد نمود.

بایدن احتمالا با تکمیل دیوار مرزی مکزیک موافقت می نماید

وزیر امنیت داخلی آمریکا به کارمندانش گفته است او ممکن است ساخت و ساز دیوار مرزی برای پر کردن فواصل موجود در دیوار فعلی را از سرگیرد.

او در مصاحبه با کارمندان اداره مهاجرت و گمرکات آمریکا، با این پرسش روبرو شد که چه برنامه هایی برای دیوار مرزی دارد و در پاسخ گفت هرچند رئیس جمهور بایدن فوریت آن را برداشت و انتقال بودجه پنتاگون برای این دیوار را متوقف کرد، اما هنوز امکان اتخاذ تصمیماتی درباره اتمام فواصل دیوار وجود دارد.

به گزارش خبرنگاران، بایدن در کمپین های انتخاباتی خود وعده داده بود حتی یک وجب به دیوار مرزی اضافه نخواهد کرد اما در حال حاضر تخصیص بودجه برای تکمیل آن از سوی کنگره تصویب شده است.

در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا حدود 460 مایل دیوار در مرزهای مشترک مکزیک و آمریکا ایجاد شد تا از ورود غیرقانونی پناهجویان جلوگیری کند. ماه ژانویه مقامات گمرک و محافظت از مرزها خاطرنشان کرد در حال نهایی کردن طرح ساخت 300 مایل دیگر از این دیوار است.

دموکرات های آمریکا در دوره ترامپ علاوه بر انتقاد شدید از صرف مالیات مردم برای ساخت این دیوار، به نحوه نگهداری پناه جویان در کمپ های مرزی نیز اعتراض داشته و آن را غیرانسانی توصیف نموده بودند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1050

به "بایدن احتمالا با تکمیل دیوار مرزی مکزیک موافقت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن احتمالا با تکمیل دیوار مرزی مکزیک موافقت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید