تعداد سینما های مردمی فجر 39 افزایش می یابد، اکران تا ساعت 8 شب

به گزارش مجله چایی، دبیر انجمن سینماداران خاطرنشان کرد سینما های مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر نسبت به دوره های گذشته افزایش پیدا می کند.

تعداد سینما های مردمی فجر 39 افزایش می یابد، اکران تا ساعت 8 شب

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران ، درباره سینماهایی که در بخش مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، گفت: سازمان سینمایی به تازگی اعلام نموده است که بخش مردمی این دوره از جشنواره فیلم فجر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود، ما نیز بر همین اساس برنامه هایی را برای برگزاری این بخش آماده کرده ایم.

وی اعلام نمود: البته با توجه به جلساتی که با دست اندرکاران جشنواره و سازمان سینمایی داشتیم این پیش بینی را می کردیم که بخش مردمی جشنواره فیلم فجر با بهتر شدن شرایط کرونا برگزار شود.

دبیر انجمن سینماداران ادامه داد: با توجه به اینکه هر سالنی با قابلیت یک سوم در هر سانس در طول برگزاری جشنواره، فیلم نمایش می دهد، تعداد سالن های مردمی بیشتر می شود. بر همین اساس قرار است تمام سالن های مدرن و سینماهای ممتازی که به روز هستند و صدا، تصویر و صندلی های خوبی دارند، در جشنواره فیلم فجر نمایش فیلم داشته باشند.

وی تاکید کرد: تمام سالن ها سینمایی که در این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور دارند، بیشتر از گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند، همچنین اعلام شده است که بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا ساعت 8 نمایش فیلم ها در سینماهای مردمی تمام شود تا مخاطب تا ساعت منع تردد بتوانند به خانه های خود بازگردند.

دبیر انجمن سینماداران توضیح داد: همچنین مابین سانس ها حتماً سالن ها و صندلی ها ضدعفونی می شود تا مسئله ای برای حضور مخاطبان در سالن های سینما وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: امسال اصلاً بلیت فروشی در سالن های سینما وجود ندارد و مخاطبان می توانند بلیت فیلم های مورد علاقه خود را از طریق پلتفورم هایی که اعلام می شود، خریداری کنند.

صابری در سرانجام درباره پرداخت بدهی سینماها به صاحبان فیلم ها گفت: خوشبختانه سازمان سینمایی وام های مورد نظر را به سینماداران پرداخت کرده است و سینماداران نیز بلافاصله هزینه نمایش فیلم ها طی یک سال گذشته را به صاحبان فیلم ها پرداخت کردند. به عنوان سخنگوی انجمن سینماداران ضمن عذرخواهی از صاحبان فیلم ها که پرداخت شان با تاخیر صورت گرفت، تاکید می کنم که چک های مورد نظر از سوی سینماداران پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 899

به "تعداد سینما های مردمی فجر 39 افزایش می یابد، اکران تا ساعت 8 شب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد سینما های مردمی فجر 39 افزایش می یابد، اکران تا ساعت 8 شب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید