تغییرات قریب الوقوع در باشگاه پرسپولیس، واهمه اعضای هیئت مدیره برای قبول پست مدیرعاملی

به گزارش مجله چایی، باشگاه پرسپولیس به زودی با تغییرات مدیریت جدیدی روبرو خواهد شد.

تغییرات قریب الوقوع در باشگاه پرسپولیس، واهمه اعضای هیئت مدیره برای قبول پست مدیرعاملی

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله چایی، باشگاه پرسپولیس به زودی یکی دو عضو جدید در هیئت مدیره خود خواهد دید و این در حالی است که هنوز شرایط مدیرعاملی این باشگاه تعیین نیست.

عضو یا اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس قرار است در بخش های اقتصادی به این باشگاه کمک نمایند و احتمال اینکه جانشین محمدحسن انصاری فرد هم از یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه باشد، وجود دارد.

تا چند روز پیش شانس مهدی رسول پناه برای پست مدیرعاملی پرسپولیس زیاد بود، اما وی به این شرط به هیئت مدیره این باشگاه راه پیدا کرد که هفت میلیارد تومان پول به باشگاه پرسپولیس تزریق کند که فقط دو میلیارد برای پرداخت بخشی از دستمزد گابریل کالدرون و پول رضایت نامه یحیی گل محمدی را فراهم کرد. هر چند که این پول هم قرضی بود و حالا او سخت به دنبال برگرداندن آن به صاحبش است. با توجه به این مسئله رسول پناه شانس خود را برای مدیرعاملی پرسپولیس تا حد زیادی از دست داده است!

مهرداد هاشمی هم که پیش از این تجربه مدیریت موفقی را در باشگاه سایپا داشته گزینه جدی برای مدیرعاملی پرسپولیس بوده و هست، اما خود او با مسائلی که در این باشگاه وجود دارد تمایل چندانی برای احراز پست مدیرعاملی ندارد و ترجیح می دهد عضو هیئت مدیره بماند. البته هاشمی بدش نمی آید رسول پناه مدیرعامل گردد و او را در این پست کمک کند. همان طور که در چند هفته اخیر آنها پیگیر امورات باشگاه پرسپولیس بوده اند.

گزینه به جامانده از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای مدیرعاملی این باشگاه علی رغبتی است. فردی که به نوعی نماینده وزارت ورزش در هیئت مدیره به شمار می رود و از این رو این شانس را دارد که حکم مدیرعاملی پرسپولیس را از وزیر ورزش بگیرد. او نیز در چند هفته اخیر رفت و آمدهای زیادی به باشگاه پرسپولیس داشته است تا قبل از پذیرش پست مدیرعاملی با دقت شرایط این باشگاه را آنالیز کند.

آنچه تعیین است باشگاه پرسپولیس با مسائل اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می نماید و حجم زیاد پرونده های شکایتی، قراردادهای سنگین اقتصادی بازیکنان و مربیان این تیم و بدهی های داخلی این باشگاه باعث شده هر کدام از این گزینه ها از قبول جانشینی محمدحسن انصاری فرد واهمه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 369

به "تغییرات قریب الوقوع در باشگاه پرسپولیس، واهمه اعضای هیئت مدیره برای قبول پست مدیرعاملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات قریب الوقوع در باشگاه پرسپولیس، واهمه اعضای هیئت مدیره برای قبول پست مدیرعاملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید