فراوری قرص درمان کرونا در بریتانیا

به گزارش مجله چایی، اگر جواب آزمایش شما مثبت شد، می توانید برای توقف فعالیت ویروس قرص را به خانه ببرید و فرصت این که بیماری به حالت شدید درآید را به شکل چشمگیر کاهش می دهد.

فراوری قرص درمان کرونا در بریتانیا

دولت بریتانیا کوشش می نماید که تا پاییز و قبل از اوج گیری بالقوه ابتلا به ویروس کرونا در زمستان، دو نوع قرص فراوری شده باشد. دولت بریتانیا میخواهد ظرف شش ماه آینده قرص درمان ویروس کرونا را فراوری و توزیع کند.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا گفت اگر کووید-19 مانند آنفلوآنزای فصلی حالت دائمی پیدا کند، پژوهش درباره نوع قرصی ضدویروس کرونا می تواند در درمان این بیماری انقلاب برپاکند.

جانسون گفت کارگروه جدیدی فراوری دست کم دو قرص یا کپسول جدید را تا ماه سپتامبر در پاییز، پیش خواهد برد. نخست وزیر بریتانیا گفت: معنی اش این است که اگر جواب آزمایش شما مثبت شد، می توانید برای توقف فعالیت ویروس قرص را به خانه ببرید و فرصت این که بیماری به حالت شدید درآید را به شکل چشمگیر کاهش می دهد.

او همچنین گفت اگر کسی در خانه شما مبتلا شد، قرصی وجود خواهد داشت که می تواند جلوی ابتلای شما را بگیرد. کارگروه فراوری قرص ویروس کرونا، بر اساس الگوی هیات کارشناسانی است که در سال 2020 کارشان در شناسایی و خرید اثربخش ترین واکسن ها زمینه واکسیناسیون سراسری بریتانیا را فراهم کرد.

سر پاتریک والانس، مشاور علمی ارشد دولت بریتانیا گفت که قرص اثر برنامه واکسیناسیون را تقویت می نماید، در حفاظت از کسانی که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند نقش مهمی ایفا می نماید، و می تواند لایه دفاعی دیگری در مقابل انواع جدید ویروس باشد.

دولت بریتانیا مایل است که تا پاییز و قبل از اوج گیری بالقوه ابتلا به ویروس کرونا در زمستان، دو نوع قرص فراوری شده باشد. کارشناسان ارشد بریتانیا همیشه گفته اند که ریشه کن کردن کووید-19 واقعگرایانه نیست و این بیماری باید درمانی مشابه آنفلوآنزا، به وسیله واکسیناسیون مرتب و دیگر درمان ها داشته باشد.

دانشمندان دانشگاه آکسفورد که واکسن آسترازنکا را فراوری کردند، پیشتر در امسال کار بر نوع قرصی دارو را نیز شروع کردند. قرص یا اسپری بینی برای کووید-19 می تواند با تاثیرگذاری بهتر بر واکنش ایمنی بدن، احتیاج به نگهداری و حمل ونقل واکسن در دمای بسیار سرد را از بین ببرد و با سرعت بالاتری توزیع گردد.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teaslimming.ir شناسه مطلب: 1057

به "فراوری قرص درمان کرونا در بریتانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری قرص درمان کرونا در بریتانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید